Звільнений з Google сексист подав до суду

111
imgonline-com-ua-Resize-N0cI0YoBpj
Джеймс Деймор звинувачує IT-гіганта в дискримінації білих чоловіків з консервативними поглядами

Екс-інженер Google, звільнений за сексизм, поскаржився на колишнього роботодавця до суду. Джеймс Деймор вважає себе жертвою дискримінації білих чоловіків з консервативними політичними переконаннями.

Деймор втратив роботу в серпні минулого року, після того як розіслав колегам службову записку з аргументацією, де стверджував, що жінки не можуть бути представлені в IT-сфері нарівні з чоловіками, оскільки біологічно вони менш придатні для інженерних спеціальностей.

Гендиректор Google Сундар Пічаї заявив, що маніфест інженера «порушує кодекс корпоративної етики і робить акцент на токсичних гендерних стереотипах».

Дізнайтеся, звідки на українському ринку праці дискримінація

До позову проти компанії, поданого до окружного суду Санта-Клари (Каліфорнія, США) в понеділок, 8 січня, приєднався ще один екс-інженер Google. Девід Гадіман був звільнений у грудні 2016-го за виправдання стеження ФБР за співробітником корпорації – мусульманином.

«Деймора, Гадімана та інших піддавали остракізму, принижували і карали за їх непопулярні політичні погляди, а також за те, що вони народилися білими і/або чоловіками», – йдеться в позовній заяві. Крім того, в позові згадується таємний список знаменитостей з консервативними політичними поглядами, яким Google закрив можливість потрапити до штаб-квартири.

Нагадаємо, що данські бізнес-аналітики спрогнозували перемогу фемінізму в найбільших компаніях планети.

Ми також писали, що «мама» Google і Goldman Sachs судяться з фармацевтичним стартапом за $150 млн інвестицій.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: