Цукерберг почне віддавати пріоритет місцевим новинам

143
searchengineland.com
Читайте міські ресурси і дивіться районне ТБ – оновлений клієнт Facebook допоможе в цьому

Новий алгоритм формування новинної стрічки Facebook ставить у пріоритет просування локальних новин. Про це в понеділок, 29 січня, написав у своєму блозі Марк Цукерберг, генеральний директор Facebook Inc.

«Із сьогоднішнього дня ми показуватимемо більше новин від джерел у вашому власному місті або селищі, – наголосив Цукерберг. – Якщо ви підписані на місцеві ресурси або хтось поділиться місцевим сюжетом у себе, ці новини опиняться вище у вашій стрічці».

Нововведення спочатку торкнеться користувачів у Сполучених Штатах, а до кінця року пошириться на інші країни, додав глава Facebook.

Згадайте, як Youtube, Facebook і Snapchat керують нашою увагою

Reuters нагадує, що соцмережа істотно змінила алгоритм формування новинної стрічки користувача після лавини звинувачень у тому, що Facebook просував політичну рекламу і фейкові пости, які дезінформували громадськість і могли вплинути на результат президентських виборів у США в 2016 році, а також на політичну ситуацію в інших країнах.

Раніше в січні Facebook оголосив про нововведення в новинах. Тоді Марк Цукерберг писав, що пріоритетом у стрічці будуть пости від друзів і членів сім’ї користувача, а кількість рекламного контенту від видавців і брендів зменшиться.

У грудні соцмережа запустила інструмент боротьби з фейковими новинами.

 

Джерело: Reuters

 

Поділитися: