ZTE візьме кредит на $10,7 млрд, щоб відновити бізнес

333
www.shutterstock.com
Китайський телеком-гігант також змінить вісім із 14 членів правління

Китайська телекомунікаційна корпорація ZTE подасть кредитні заявки на суму $10,7 млрд, щоб відновити бізнес після вимушеного 2-місячного простою, повідомляє Reuters.

ZTE розраховує отримати кредити в двох великих китайських банках: $4,7 млрд телеком-гігант хоче позичити у Bank of China, ще $6 млрд – у China Development Bank.

До нового складу правління ZTE номінувала вісім осіб. П’ять кандидатів на місця в оновленій раді директорів телеком-гіганта представляють китайські компанії, які є акціонерами або інвесторами ZTE. Голосування за запропонованих кандидатів заплановано на 29 червня.

Дострокове погашення кредиту: чи має банк право вимагати

Китайська корпорація також готує серйозну «чистку» в лавах свого топ-менеджменту. За оцінками Reuters, щоб виконати вимоги США, ZTE доведеться змінити близько 40% своїх керівників.

Нагадаємо, що в квітні Вашингтон запровадив семирічну заборону на експорт технологічної продукції для ZTE. При цьому 25-30% компонентів для свого обладнання китайська компанія експортує саме з США.

Це рішення призвело до того, що ZTE призупинила основні бізнес-процеси. З іншого боку, багато американців, що працюють в Китаї, втратили роботу.

Після переговорів на рівні глав держав Дональд Трамп доручив «повернути ZTE в бізнес».

У підсумку 8 червня сторони підписали договір, згідно з яким китайський телеком-гігант має заплатити штраф у розмірі $1 млрд і змінити топ-менеджмент компанії.

Поділитися: