Змагання міст: 5 найбільш неймовірних пропозицій для нової штаб-квартири Amazon

175
inhabitat.com
Заради $5 млрд інвестицій муніципалітети дарують СЕО компанії Безосу гігантські кактуси та обіцяють перейменувати місто на честь компанії

Американський інтернет-гігант Amazon шукає відповідне місце для свого другого головного офісу. Компанія обіцяє створити 50 тис. робочих місць та інвестувати $5 млрд у населений пункт, де відкриється нова штаб-квартира.

Прийом заявок відкрито до 19 жовтня, але вже більше 50 міст вступили у запеклу боротьбу. Більшість із них спокушають потенційного інвестора доступною нерухомістю, податковими пільгами, висококваліфікованими працівниками, розвиненою інфраструктурою та високою якістю життя. Але частина претендентів проявила креативність.

1

Заманюють великими кактусами

Тусон, друге за величиною місто Аризони, вирішив проілюструвати величезний розмір територій, які він готовий віддати під забудову, за допомогою кактуса.

«Паперові документи трохи старомодні для компанії, що використовує інноваційні технології, тому Тусон вирішив заявити про себе за допомогою 10-метрового кактуса саґуаро, презентованого CEO Amazon Джеффу Безосу», – повідомляє GeekWire.

reviewjournal.com

Згідно корпоративної політики, навіть найкрутіші подарунки Amazon не приймає, тому кактус був переданий в музей. А чи добрий це знак для міста – покаже час.

2

Пообіцяли податкові пільги

Губернатор штату Кріс Крісті запропонував Amazon податкові пільги у розмірі $7 млрд, якщо компанія обере місто Нью-Арк.

3

Запропонували перейменувати місто

Влада невеликого містечка Стонкрест обіцяє перейменувати його на Амазон, якщо компанія вирішить в ньому влаштуватися.

Міська влада схвалила виділення земельної ділянки площею 345 акрів, на якій Amazon дозволять побудувати власне поселення

«Кілька великих американських міст хотіли би отримати Amazon, але ні в кого немає аналогічних можливостей для ребрендінга», – заявив мер міста Джейсон Лари.

ibertronica.es

Правда, швидше за все пропозиція очільників Стонкреста не підійде компанії Amazon. Населення міста ледве сягає 500 тис. чоловік, а компанія розглядає варіанти з населенням мінімум у мільйон осіб.

4

І побудувати місто

«Наше місто забудоване лише на 60%, тому ми готові надати компанії можливість побудувати власне місто, – оголосив мер Фріско Джефф Чейні — Ми є серйозно налаштованими новаторами і граємо по-великому».

5

Покладають надії на швидкісні потяги

Влада Далласу (штат Техас) вирішила подати існуючий інфраструктурний проект – швидкісний поїзд, як конкурентну перевагу. Місто запропонувало новій штаб-квартирі Amazon розташуватися в безпосередній близькості від станції нового швидкісного поїзда, який з’єднає Даллас з Х’юстоном.

Пасажири зможуть долати відстань в 360 км за лише 90 хвилин

Примітно, що місто нічого не втратить, навіть якщо Amazon віддасть перевагу іншій локації, тому що проект буде запущено в будь-якому випадкові.

bizjournals.com

Девелопери планують почати будівництво протягом 2018 року. Вартість проекту – близько $ 15 млрд.

 

За матеріалами Inc.com
Поділитися: