Земельний кадастр України перейшов на блокчейн

214
blockticker.io
У Мінагрополітики вважають, що технологія криптовалютних бірж найнадійніше захистить дані земельного реєстру від «зовнішнього втручання»

У вівторок, 3 жовтня, сайт Державного земельного кадастру України (реєстру власників землі) почав працювати за технологією блокчейн, на якій ґрунтується робота бірж криптовалют. Технічну частину впровадження алгоритмів блокчейн у роботу порталу виконала майнінгова компанія BitFury.

Блокчейн-технологія сьогодні дає змогу найнадійніше захистити інформацію в мережі, заявив на презентації нововведення Максим Мартинюк, перший заступник міністра агрополітики та продовольства України, якому підпорядковано Держземкадастр.

Великий японський банк готується випускати власні біткойни

«Переведення земельного кадастру на блокчейн — це ще один елемент перебудови земельних відносин, над якою системно працює уряд. Скоро аукціони на оренду державних земель відбуватимуться в онлайн-режимі за технологією блокчейн», — пообіцяв чиновник.

У прес-релізі Мінагрополітики зазначено, що впровадження технології блокчейн захистить дані Держземкадастру від «підміни в результаті зовнішнього втручання» і дозволить громадськості контролювати роботу реєстру.

Земельний кадастр став другим українським проектом у держсекторі, сайт якого перейшов на блокчейн. 6 вересня криптографічну технологію впровадили в роботу держпідприємства СЕТАМ (Система електронних торгів арештованим майном).

Нагадаємо також, що у вересні в Південній Кореї заборонили криптовалютні біржі.

 

Джерело: прес-служба Мінагрополітики
Поділитися: