Здивувати всіх: Джек Ма закликав західних колег «дотримуватися правил»

157
assets.bwbx.io

Глава Alibaba підтримує жорстку цензуру в інтернеті


Найбагатша людина Китаю і засновник найбільшого інтернет-торговця Піднебесної Джек Ма заявив, що Китай відкритий для всіх західних компаній, якщо ті дотримуються встановлених в країні правила.

Про це він заявив на Всесвітній інтернет-конференції в Вучжені, розмірковуючи про перспективи розвитку мережі на найбільшому ринку світу.

Ма наголосив, що рекомендував засновнику Amazon Джефу Безосу відряджати до Китаю підприємців, а не професійних менеджерів – тому, мовляв, і не пішов бізнес.
Та й Google ніхто не виганяв – корпорація пішла з Китаю сама, вважає глава Alibaba.

Почитати: Дім, який збудував Джек Ма

На конференції Джек Ма висловився також на підтримку однопартійної політичної системи в державі. Китайський мільярдер заявив, що впевнений в економічному потенціалі Китаю. На його думку, перебування комуністичної партії при владі з 1949 року забезпечило країні послідовний і плановий розвиток. «Я абсолютно впевнений у Китаї», – наголосив Ма.

Глава Alibaba виступив за жорсткий контроль влади за інтернетом. Якщо Facebook і Google хочуть працювати в Китаї, вони повинні «слідувати правилам», тобто дотримуватися цензури, додав мільярдер.

Особисті статки 53-річного Джека Ма перевищили $46,2 млрд, а ринкова капіталізація Alibaba Group досягла $444 млрд.

Геніальний інтернет-стратег заробив $25,3 млрд за одну добу розпродажів

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: