Заслужили: U.Ventures інвестував $1,5 млн в три українських стартапи

336
wnisef.org
Фінансування отримали віртуальна примірочна 3DLook, платформа для найму IT-фахівців YouTeam і платформа для дизайну меблів Pufetto

Інвестиційний фонд U.Ventures, заснований американським інвестфондом Western NIS Enterprise Fund, вклав $ 1,5 млн у три українських стартапи – 3DLook, YouTeam і Pufetto.

Оцінили: 96% інвестицій в українські стартапи надійшло з-за кордону

Залучені інвестиції будуть спрямовані на розширення виробництва, створення нових робочих місць і допоможуть вийти на нові ринки, сказано в заяві Western NIS Enterprise Fund.

«3DLook, YouTeam і Pufetto – прекрасні приклади українських компаній і стартапів з революційними продуктами і конкурентоспроможністю на міжнародному ринку», – зазначила генеральний директор Western NIS Enterprise Fund Ярослава Джонсон.

Стартап 3DLook
wnisef.org

Стартап 3DLook заснований у 2016 році одеським підприємцем Вадимом Роговським. Він розробляє технологію, яка за допомогою елементів штучного інтелекту (ШІ), нейронних зв’язків і останніх 3D-розробок сканує і вимірює людське тіло за двома фотографіями, завантаженими зі смартфона.


Стартап YouTeam
lab.bit.ua

Стартап YouTeam створили в 2014 році у Львові як платформу для найму IT-фахівців у компанії з розробки програмного забезпечення. Творці YouTeam позиціонують проект як «Booking для аутсорсингу», де фірми зможуть вибрати підходящих кандидатів з 5 млн перевірених міжнародних фахівців.


Стартап Pufetto
www.pufetto.com.ua

Стартап Pufetto займається продажем м’яких меблів, дизайн яких клієнти можуть створити самостійно за допомогою онлайн-платформи. Готові меблі (наприклад, дивани, крісла або ліжка) доставляють додому протягом 3-4 тижнів.

Нагадаємо, що в 2017-м інвестиції в українські IT-компанії зросли втричі.

IForum 2018: Визначено переможців конкурсу біомедичних стартапів в Україні.

 

Джерело: Western NIS Enterprise Fund

Поділитися: