Зайнята людина: звичайний день з життя Марка Цукерберга

292
cnbc.com
Засновник Facebook щодня одягає однакові речі та щовечора заколисує свою доньку

Тридцятитрьохрічний чоловік керує компанією Facebook вартістю більш  $400  млрд. Тож, немає нічого дивного в тому, що його день забитий справами.

Марку Цукербергові й досі вдається знайти час на зарядку, активні подорожі та свою родину.

Ось як виглядає його звичайний день:

Після пробудження о 8 годині ранку засновник Facebook негайно перевіряє оновлення Facebook, Facebook Messenger та WhatsApp на своєму телефоні.

vc.ru

Після того, як він отримав свої ранкові оновлення, настає час фізичних вправ. Зазвичай Цукерберг тренується десь три рази на тиждень.

youtube.com

Іноді він бере із собою свого пса на прізвисько Звір. Марк каже, що пробіжка разом із домашнім улюбленцем приносить «додатковий бонус веселощів», тому що це «в основному нагадує біг зі шваброю».

zeenews.india.com

Після виконання фізичних вправ Цукерберг, не дуже перебірливий у їжі, снідає. Він зазвичай просто занурюється у те, що він відчуває того дня. Він не любить витрачати часу на дрібні проблеми.

hollywoodreporter.com

Це також є однією із причин того, що він кожного дня носить одне і те саме. Робоча форма Цукерберга складається з джинсів, кросівок та сірої футболки. Коли його запитали про його гардероб у 2014 році, він відповів:

«Я дійсно хочу очистити своє життя від другорядних рішень, щоб звільнити більше місця для завдань, які можуть зробити більше корисного для суспільства».

infoyunik.com

Згідно інформації CNBC, у його будинку в Пало-Альто встановлений спеціально розроблений штучний розумний помічник.

Цукерберг приділяє Facebook 50-60 годин на тиждень, але про платформу соціальних мереж він думає постійно.

«Я витрачаю більшу частину свого часу на роздуми про те, як краще об’єднати світ та обслуговувати нашу спільноту, але здебільшого це відбувається поза нашим офісом, не на зустрічах із людьми або за тим, що ви називаєте справжньою роботою», – сказав він CNN .

На початку цього року The Verge повідомила, що Цукерберг вдається до допомоги в управлінні власними каналами соціальних мереж. Команда з 12 співробітників допомагає йому усунути недоречні коментарі та публікувати оновлення на його сторінці у Facebook.

Щоденний розклад Цукерберга схильний варіюється під час його частих подорожей.

timesofindia.indiatimes.com

Незалежно від того, чи він подорожує чи працює, Цукерберг проводить час зі своєю дружиною, доктором Прісциллою Чан, та своєю донькою Макс. Коли вона народилася в грудні 2015 року, він на два місяці пішов у відпустку по догляду за дитиною. У березні 2017 року пара заявила, що вони чекають другу доньку.

yd.sina.cn

Кожного вечора, перш ніж лягати спати, генеральний директор Facebook заколисує Макс традиційною єврейською молитвою, Mi Шебейрах.

Вас зацікавить “Ранок мільярдера: як Річард Бренсон, Джек Дорсі та Джефф Безос починають свій день”.

Джерело: Businessinsider
Поділитися: