За ефіріум тепер можна придбати індексні облігації у Швеції

119
twimg.com
Криптовалюта стає дедалі доступнішою для інвесторів

Швеція розпочала торгівлю цінними паперами ефіріума – головного конкурента криптовалюти біткойн.

11 жовтня компанія CoinShares від імені XBT Provider першою додала індексні ефіріум-облігації на біржу Nasdaq Stockholm.

Ціна на них формуватиметься як середнє значення трьох найбільш ліквідних облігацій і виражатиметься як у шведських кронах, так і в євро. CoinDesk пропонує курс в $301 за 1 ефіріум.

Розробник ефіріума розповів, коли криптовалюти наздоженуть платіжні системи за популярністю

Стокгольмські індексні облігації – єдиний спосіб для європейських інвесторів купити ефіріум на традиційній біржі. Інвестори ж за межами Європи зможуть отримати доступ до біржових активів через брокерів.
Біржа дає змогу інвестувати в ефіріум, як і в біткойн, не купуючи їх, що знижує ризик втрат.

Аналітик Bloomberg Intelligence Ерік Балчунас припускає, що поява криптовалюти на біржі Nasdaq Stockholm може слугувати рольовою моделлю й підтвердженням ефективності нововведення для США, де спроба ввести біткойн до обмінного фонду цього року зазнала поразки.

У 2015 році CoinShares розмістила на Nasdaq Stockholm індексні біткойн-облігації. У компанії стверджують, що за два роки їм вдалося залучити завдяки продажу таких облігацій $300 млн. На ефіріум покладають ще більші сподівання й розраховують, що він перевищить показники біткойна вже за шість місяців.

27 вересня про намір запровадити в обіг ефіріум заявила група розробників найбільшого німецького ринку криптовалюти Bitcoin.de.

Нагадаємо, в Китаї криптовалюти оголошено поза законом.

 

Джерело: Bloomberg 
Поділитися: