З квітня 2019-го Mastercard запустить біометричне підтвердження платежів

290
i.ytimg.com
Біометрика в платіжній системі вже доступна в 37 країнах

Американська компанія Mastercard, одна з найбільших у світі платіжних систем, заявила, що з квітня 2019 року її клієнти зможуть підтверджувати платежі за допомогою відбитків пальців або розпізнавання обличчя.

93% користувачів платіжних карт хотіли б підтверджувати платежі за допомогою біометричних даних, а не вводячи паролі – такий результат дослідження ринку, яке для Mastercard здійснив Оксфордський університет.

Практично всі банкіри (92%) також планують запровадити біометричні технології. Банки вважають, що біометрична аутентифікація спонукає клієнтів активніше здійснювати покупки.

За оцінками Mastercard, підтвердження платежів за допомогою відбитків пальців або розпізнавання обличчя може скоротити частоту відмов з боку банків на 70%.

5 незвичайних способів оплати послуг і товарів

«Біометричні технології цілковито відповідають уявленню споживачів про безпечні платежі в умовах« цифровізації» життя», – заявив президент Mastercard Europe Хав’єр Перес.

Міжнародна система вже запустила біометричний мобільний сервіс для підтвердження платежів – Mastercard Identity Check, який на сьогодні доступний у 37 країнах світу. України в цьому списку поки що немає.

Як ми писали раніше, Google запустив в Україні сервіс безконтактної оплати Android Pay.

А найбільші платіжні системи відмовляються від підписів на чеках.

 

Джерело: Mastercard
Поділитися: