З 15 лютого Chrome блокуватиме неналежну рекламу

165
i.ytimg.com
Вимоги відповідають стандартам «правильної» реклами

«Коаліція за поліпшення реклами» (Coalition for Better Ads), до якої входять найбільші корпорації (Google, Facebook, Microsoft, Procter&Gamble) і рекламні організації, запустила Програму підвищення якості реклами в інтернеті.

У ній коаліція прописала рекомендації про стандарти поліпшеної реклами. Стандарти стали результатом дослідження, в якому взяли участь понад 25 тис. користувачів в Європі і Північній Америці.

Дивитися до кінця: як бренди розвиваються за допомогою YouTube

У свою чергу, Google оголосив, що його браузер Chrome з 15 лютого 2018 року почне видаляти із сайтів усі рекламні оголошення зі статусом «невідповідне» (failing), якщо воно не покращиться протягом 30 днів.

«Невдалою» рекламою вважаються банери на весь екран, спливаючі вікна, відеореклама з автозапуском і тому подібні оголошення, які створюють незручності користувачам.

Головна мета запуску блокувальника від Google – домогтися, щоб користувачі перестали користуватись сторонніми програмами й утилітами типу Adblock, які приховують всю рекламу на сайтах і позбавляють корпорацію комерційного доходу.

Власники сайтів із неналежною рекламою зможуть після усунення порушень подати заявку до технічної підтримки браузера на розблокування рекламних оголошень.

Як ми писали раніше, Facebook відкрив можливість відправляти рекламу в Messenger.

А японський космічний стартап має намір продавати рекламу на Місяці.

 

Джерело: Google Developers
Поділитися: