Ювілейний 10-й iForum 2018 зібрав понад 12 тис. учасників уже з ранку

142
K.Fund Media
Дев'ять великих напрямів цифрового майбутнього, вперше представлено блокчейн-технології

Уже об 11:30 на десятому, ювілейному iForum 2018, який проходить у Києві в середу, 25 квітня, зареєструвалися понад 12 тис. учасників.

Про це глава оргкомітету найбільшої інтернет-тусовки країни Олександр Ольшанський повідомив на прес-конференції.

«Галузь трохи змужніла. Якщо раніше це була вузька тусовка студентів-інтернетчиків, то сьогодні це успішні бізнесмени. iForum – це ціла екосистема», – чи то з оптимізмом, то чи з гіркотою зазначив глава компанії TemplateMonster Давид Браун.

Давид Браун, Олександр Ольшанський, Гарік Корогодський, Юрій Назаров.
Давид Браун, Олександр Ольшанський, Гарік Корогодський, Юрій Назаров. K.Fund Media

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Юрій Назаров поскаржився, що влада не встигає будувати інфраструктуру для реалізації в місті всіх перспективних інформаційно-технологічних проектів, які генерують 600 тис. киян, що працюють у сфері IT і на суміжних ринках.

Він також анонсував дуже швидку інтеграцію блокчейн-технологій у муніципальні сервіси та розвиток нових проектів «розумного» міста.

Глава великого волонтерського проекту електронних сервісів iGov Дмитро Дубілет пообіцяв, що вже в травні проект може отримати нарешті державну «прописку».

Аудиторія спікерів, експонентів і учасників форуму значно розширилася.

iForum 2018
K.Fund Media

У виставковій зоні близько 150 компаній пропонують банківські продукти, платіжні карти і страхові пакети, CRM-системи і «розумні» будинки, промислові дрони, електроавтомобілі й авіакосмічні технології, блокчейн-платформи, ігри та рекрутингові сервіси.

У шести залах обговорюють інтернет-бізнес і стартапи, рекламу і просування, інтернет-технології та інноваційні технології в освіті, блокчейн і онлайн-ігри, e-commerce, CRM і програми лояльності.

На форумі оголосять переможців конкурсу медичних стартапів.
Більше про iForum 2018 – найближчим часом на сайті.

Інтерв’ю з учасниками читайте тут і тут.

Поділитися: