ЄБРР виділив €25,9 млн на три сонячні електростанції у Вінницькій області

205
KNESS Group
Нові електростанції дадуть можливість скоротити викиди вуглекислого газу на 37,5 тис. т на рік

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надав українському енергетичному холдингу KNESS Group 10-річний кредит на суму €25,9 млн для будівництва трьох сонячних електростанцій у Вінницькій області.

Відповідну кредитну угоду сторони підписали 2 березня.

Нові електростанції загальною потужністю 33,9 МВт KNESS Group побудує в Іллінецькому (10,9 МВт), Тульчинському (11,4 МВт) і Погребищенському (11,6 МВт) районах.

Побудовані станції будуть щорічно генеруватимуть близько 38 тис. МВт · год енергії. Крім того, вони дадуть можливість скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу на 37,5 тис. т на рік.

ЄБРР підтримав програму доступного кредитування бізнесу в Україні

На період будівництва проект передбачає створення близько 350 робочих місць.

ЄБРР є найбільшим міжнародним інвестором України. З 1993 року банк профінансував в нашій країні близько 400 проектів на загальну суму €12,1 млрд.

KNESS Group, створена в 2009 році, проектує, будує і вводить в експлуатацію об’єкти електроенергетики. Холдинг вже побудував в шести областях України 25 сонячних електростанцій загальною потужністю 185 МВт.

Як ми писали раніше, ЄБРР виділив українській агрокорпорації «Миронівський хлібопродукт» кредит у €25 млн на біогазову установку.

Міжнародний банк також профінансує будівництво сонячної електростанції під Львовом.

 

Джерела: ЄБРР, KNESS Group
Поділитися: