ЄБРР виділив €1,15 млрд на підтримку малого і середнього бізнесу в Східній Європі

165
imgonline-com-ua-Resize-YLPy8ojsNh-min
Фінансування отримають три країни – Молдова, Грузія і Україна

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) спільно з Євросоюзом виділив €1,15 млрд на підтримку малого і середнього бізнесу в трьох країнах Східної Європи – Молдові, Грузії та Україні.

€1,1 млрд надійдуть у вигляді кредитних коштів і торгового фінансування, а €58,3 млн – субсидій ЄС. Фінансування покликане сприяти розвитку місцевої торгівлі і зростанню економіки, сказано в повідомленні ЄБРР http://www.ebrd.com/news/2018/ebrd-and-eu-provide-115-billion-to-support-smes-in-georgia-moldova-and-ukraine.html . Усі гроші надійдуть у рамках кредитної лінії EU4Business-EBRD – спільна програма Євросоюзу та ЄБРР за підтримки ініціативи EU4Business.

ЄБРР підтримав програму доступного кредитування бізнесу в Україні

«Фінансування допоможе малому і середньому бізнесу поліпшити якість продукції, збільшити потенціал експорту, прийняти торговельні стандарти і технічні норми ЄС», – зазначає заступник генерального директора з політики добросусідства та розширення переговорів Єврокомісії Катаріна Матернова.

За кредитною лінією EU4Business-EBRD близько 100 представників малого та середнього бізнесу в Грузії вже отримали €60 млн. Програма також представлена ​​в Молдові і скоро буде запущена в Україні.

Нагадаємо, що ЄБРР виділив €25,9 млн на три сонячних електростанції у Вінницькій області.

У 2017-му ЄБРР профінансував рекордну кількість проектів.

Поділитися: