ЄБРР виділить €160 млн на добудову метро в Харкові

122
oplot.info
У місті з’вляться дві нові станції

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) схвалив виділення кредиту в розмірі €160 млн на продовження Олексіївської («зеленої») лінії метро в Харкові, повідомила в п’ятницю, 1 грудня, Харківська міська рада.

Це друга частина суми, необхідної для реалізації проекту. У вересні кредит ще на €160 млн схвалила також рада директорів Європейського інвестиційного банку.

Четверту гілку метро в Києві будуватиме китайський консорціум

Місцева влада направить отримані €320 млн на будівництво станцій метро «Одеська» та «Державінська», електродепо, а також на закупівлю 85 нових вагонів.

За інформацією ЄБРР, нові станції збільшать протяжність Олексіївської лінії на 3,5 км і забезпечать доступ до метро для жителів південних районів Харкова.

Як ми писали раніше, 30 листопада ЄБРР затвердив черговий транш на так звану програму «теплих кредитів» в рамках Фонду фінансування енергоефективності в житлових будинках України.

Крім того, ЄБРР надасть українському «ПроКредит Банку» чотирирічний гривневий кредит в розмірі $25 млн, який забезпечить доступне кредитування малого і середнього бізнесу України в гривнях.

 

Джерело: Харківська міськрада

Поділитися: