ЄБРР прокредитує модернізацію найбільшого металургійного підприємства в Україні

124
metallprom.com.ua
«ArcelorMittal Кривий Ріг» отримає $350 млн на відновлення цехів і зниження викидів

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть $350 млн на модернізацію Криворізького гірничо-металургійного комбінату «ArcelorMittal Кривий Ріг».

При цьому $150 млн із загальної суми надійде у вигляді синдикованого кредиту від приватних банків.

Завдяки інвестиціям комбінат зможе модернізувати установки для агломерації – одного з початкових етапів збагачення залізної руди, здійснити капремонт однієї з доменних печей, а також запустити дві нові установки для безперервного лиття. Крім того, проект модернізації передбачає низку природоохоронних заходів, підвищення конкурентоспроможності, оптимізацію енергоспоживання і зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Так, викиди пилу мають скоротитися з нинішніх 14,7 тис. т до 3 тис. т на рік.

Німецький металургійний Рур став центром туризму і культури

Інвестиційна програма «ArcelorMittal Кривий Ріг» допоможе впровадити в Україні «високі стандарти корпоративного управління, передові технології і методи охорони навколишнього середовища», – прокоментував виділення кредиту керуючий директор ЄБРР в Східній Європі і на Кавказі Франсіс Маліж.

Парамжіт Калон, генеральний директор компанії «ArcelorMittal Кривий Ріг», підтвердив: максимальне зниження негативного впливу на навколишнє середовище – одне зі стратегічних завдань комбінату.

Раніше ми писали, що ЄБРР профінансує будівництво метро в Харкові.

Україна отримає від ЄБРР €100 млн на енергозберігаючі проекти.

 

Джерело: ЄБРР
Поділитися: