Є з чим привітати: безпілотні авто Waymo проїхали вже понад 16 млн км у США

221
waymo.com
Машина вміє їздити в негоду, а також знає, як поводитися в несподіваних ситуаціях

Безпілотники американської компанії Waymo, дочірньої фірми Alphabet у секторі автопілотованих автомобілів, проїхали вже 10 млн миль, або понад 16 млн км, американськими дорогами, повідомляє The Verge.

Безпілотники від Google поступово збільшують пробіг на своєму лічильнику. До листопада 2017-го вони проїхали 4 млн миль (6,4 млн км) громадськими дорогами, до липня цього року – 8 млн миль (12,8 млн км), а до кінця серпня на лічильнику показувало вже 9 млн миль (14,5 млн км).

Безпілотники від Google уже перевозять пасажирів

Компанія активно готується до запуску першого каршерингового сервісу в столиці Арізони Феніксі, запланованого на кінець цього року.

Як розповів глава Waymo Джон Крафсік, сьогодні безпілотники обирають насамперед найбезпечніший маршрут для пасажирів, хай він і буде на кілька хвилин довший.

«Вони оберуть найбезпечніший маршрут і парковку, навіть якщо вам доведеться пройтися десяток зайвих кроків», – наголосив Крафсік.

Waymo також «вчить» безпілотники здійснювати маневри на дорогах. Машини вже вміють їздити засніженими дорогами і під час бурі, а також знають, як діяти, наприклад, коли на дорогу вилетів м’яч.

Нагадаємо, що Waymo разом з Jaguar створять парк із 20 тис. безпілотників класу люкс.

Waymo переманив топ-менеджера Tesla.

Поділитися: