Є чого повчитися: топ-10 видатних інвесторів всіх часів

2315
Воррен Баффет. www.cnbc.com
Серед них – акули сучасності Воррен Баффет і Білл Гросс, а також прабатьки біржової справи Бенджамін Грем і Джералдін Вейс

Стати інвестором може кожен, але не кожен може досягти успіху. Нижче представлений топ-10 найвидатніших інвесторів за версією Trendingstock.today, які не лише примножили свій капітал, а й увійшли в історію.

1

Білл Гросс

74-річний інвестор заслужив прізвисько «Короля облігацій» завдяки успішним вкладенням в цінні папери. Сьогодні він є співзасновником компанії PIMCO і управляє активами на суму $1,75 трлн.

2

Пітер Лінч

Під його управлінням прибутковість фонду Fidelity Magellan стабільно перевищувала індекс S&P 500 протягом 11 з 13 років.

Пітер Лінч
www.forbes.com

Сума активів, якими управляє його компанія, зросла з $18 млн до $14 млрд, а у нього самого в управлінні перебуває власність на $2,4 млрд.

3

Воррен Баффет

Він заробив мільярди на грамотних інвестиціях, ставши одним з найуспішніших інвесторів у світі. Його корпорація Berkshire Hathaway диктує тренди на біржових ринках і управляє активами на $702,1 млрд.

4

Джон Богл

Один з «чотирьох інвестиційних гігантів XX століття» за версією Fortune і автор бестселера «Взаємні фонди з погляду здорового глузду» є засновником найбільшої приватної інвестиційної групи The Vanguard Group. Під його управлінням перебувають активи в розмірі $5,1 трлн.

5

Білл Міллер

«Фондовий менеджер десятиліття» за версією Morningstar.com 15 років поспіль забезпечував загальну прибутковість свого фонду Legg Mason Value Trust на рівні, вищому за індекс S&P 500.

Білл Міллер
www.cnbc.com

Сьогодні під його управлінням перебувають активи в розмірі $752,3 млрд.

6

Ху Цзяінь

Китайський мільярдер є найбагатшою людиною Східної Азії з капіталом в $30 млрд. Він керує найбільшою китайською компанією-забудовником China Evergrande Group, а під його управлінням перебувають активи в розмірі $275 млрд.

7

Бенджамін Грем

«Батько сучасних інвестицій» і наставник Воррена Баффета. Засновник концепції «інвестиційної вартості», згідно з якою слід вкладати гроші в недооцінені цінні папери. Засновник компанії Graham-Newman Partnership.

8

Карл Айкан

Його прозвали «корпоративним рейдером» за політику скуповувати досить акцій для права голосу, а потім докорінно змінювати організацію.

Карл Айкан
www.reuters.com

26-та найбагатша людина в світі за версією Forbes входить до п’ятірки найбільш «дорогих» керівників хедж-фондів і управляє активами в $33,3 млрд.

9

Чарльз Мангер

Ще один учень «батька сучасних інвестицій», віце-президент ради директорів Berkshire Hathaway. Під його управлінням – активи в розмірі $702,1 млрд, які він заробив завдяки інвестиціям у компанії з продуктом, в який особисто вірить.

10

Джералдін Вейс

«Королева дивідендів від акцій «блакитних фішок» отримала свій титул за інвестиції в акції, коли вони перебували в 10% своєї найвищої дивідендної дохідності, та продавала їх, коли їхня вартість падала до 10% найнижчої дивідендної доходності.

Інвестуй правильно: 5 книг від Воррена Баффета

Поділитися: