Японський суднобудівний гігант Imabari поглинає конкурента Minaminippon

136
www.trusteddocks.com
Корпорація сумарно викупить 49% акцій в акціонерів компанії Mitsui O.S.K. Lines та Mitsui Engineering & Shipbuilding

Японський суднобудівний гігант Imabari Shipbuilding домовився про поглинання компанії Minaminippon Shipbuilding. Неконтрольний пакет (загалом 49% акцій) він викупить у акціонерів – транспортної компанії Mitsui O.S.K. Lines і в суднобудівника Mitsui Engineering & Shipbuilding.

Суднобудівники почали готувати угоду близько року тому, навесні 2017 року. Після півроку вивчення ситуації в Minaminippon Shipbuilding японський гігант думав відмовитися від капіталовкладення.

5 помилок, які призводять до смерті компанії

Більшість суднобудівних заводів Imabari розташовані у внутрішньому Японському морі в західній частині країни, а заводи Minaminippon – на півдні. Доставка комплектуючих для суден виглядала задорогою для Imabari, проте глава компанії Юкіто Хігакі вирішив, що фінансовий ризик виправданий.

У результаті угоди Imabari поліпшить зв’язки з Mitsui O.S.K, важливим торговим партнером, вважає Nikkei. У свою чергу, обидва інвестори хочуть скинути фінансовий баласт: Minaminippon закрив два роки зі збитками.

Imabari Shipbuilding – найбільша суднобудівна компанія Японії і четвертий за розмірами гравець на міжнародній арені. У 2017 році виручка компанії сягнула $3,43 млрд.

Нагадаємо, що Xerox об’єднається з Fujifilm у Fuji Xerox для скорочення збитків.

А Qualcomm і Broadcom обговорять угоду про злиття 14 лютого.

 

Джерело: Nikkei
Поділитися: