Японських трудоголіків виганятиме з офісу дрон, що цвіркоче

157
www.japantimes.co.jp
У Країні сонця, що сходить, придумали новий метод боротьби з перевтомою на роботі

Японська охоронна та клінінгова компанія Taisei спільно з розробником дронів Blue Innovation випустили безпілотник для боротьби зі понаднормовою роботою серед офісних співробітників.

T-Frend буде літати офісом, цвіркочучи шотландську народну мелодію Auld Lang Syne, яка часто грає в японських магазинах, що закриваються із закінченням робочого дня.

«Ви не зможете працювати, знаючи, що в будь-яку хвилину почуєте дзижчання», – заявив директор Taisei Норіхіто Като на презентації новинки. Компанія планує почати здавати дрон в оренду вже в квітні 2018 року.

Раніше ми писали, як уникнути вигоряння на роботі

Крім того, T-Frend за допомогою камери зможе обчислювати переробних трудоголіків та менеджерів, які не відпускають підлеглих додому вчасно. Розробники планують оснастити його технологією розпізнавання облич.

Експерти, однак, не вірять, що дрон, що дзижчить, зможе ефективно боротися з проблемою перевтоми на роботі, дуже поширеною в Країні сонця,ю що сходить.

«Навіть якщо цькування роботами змусить співробітників покинути офіс, то вони візьмуть роботу з собою додому», – розповів BBC професор соціології університету Осаки Скотт Норз.

Нагадаємо, що до 2023 року в Дубаї мають намір запустити службу таксі-дронів.

Джерела: JapanTimes, BBC

Поділитися: