Погладь кота: Qoobo успішно презентувала свої хвостаті подушки на CEBIT 2018

310
postbulletin.com
«Ідеальний кіт», як прозвали інтерактивну іграшку, восени за тиждень набрав стартовий бюджет на Кікстартері

Японський стартап Qoobo, що випускає хвостаті інтерактивні подушки, які нагадують кота, успішно представив свою іграшку на всесвітній виставці CEBIT 2018 у Ганновері.

Нагадаємо, восени стартап набрав на Кікстартері бюджет для запуску менше ніж за тиждень. Користувачі ресурсу перерахували творцям іграшки – компанії Yukai Engineering – більше 6 млн ієн ($53 тис.) При меті в 5 млн ієн ($44 тис.).

Штучний інтелект вже створює короткі новинні відеороліки

Роботизована подушка із хвостом, яка починає їм помахувати, якщо її погладити, покликана забезпечити своєму власникові «хвостову терапію» – саме так автори проекту назвали заспокійливу дію Qoobo. Подушка махає хвостом, щоб привітатися, рухає ним повільніше, ніби ластиться, або грайливо похитує ним.

«Yukai Engineering використовувала досвід у робототехніці, щоб допомогти всім, у тому числі людям з алергією на тварин та орендарям квартир, у яких заборонено тримати живого улюбленця, відчути комфорт і спокій, які можуть дати тільки тварини. Вирішуйте самі, кота чи собаку ви собі «заведете», – пояснюють розробники іграшки.

Розмір подушки – 33 на 54 см, вага – близько 1 кг. Вона працює на батарейках або акумуляторі та може бути сірого або коричневого кольору.

«Форма Qoobo і рухи її хвоста просто викликають посмішку і допомагають зняти стрес. Це нова концепція спілкування людини і робота – тільки за допомогою рухів хвоста, а не звуків чи виразу обличчя», – так описав власний досвід від «спілкування» з подушкою професор Нобухіро Саката з Доккіоського медичного університету.

Перші поставки Qoobo заплановані на вересень 2018 року.

Отже, погладь кота!

Японський виробник швидкої локшини пропонує «розумну» виделку, яка грає музику

Поділитися: