Японська автокомпанія запускає виробництво у Вінницькій області

186
i.ytimg.com
Нове підприємство створить 700 робочих місць

Японська компанія Fujikura, виробник електроустаткування для автомобілів, запускає виробництво в місті Немирові Вінницької області.

Після тривалих переговорів японський виробник домовився про оренду 3000 кв. м складських приміщень компанії «ЛВН Лімітед» (виробника алкоголю торгової марки Nemiroff), де й розміститься новий завод.

Управляти виробництвом у Немирові буде Fujikura Automotive Ukraine Lviv, український підрозділ японської компанії, відкритий у 2013 році.

На повну потужність новий завод Fujikura запрацює з березня 2018 року, а частковий запуск виробництва може відбутися до кінця нинішнього року.

Tesla побудує власний автозавод у Шанхаї

За словами заступника гендиректора Fujikura Automotive Ukraine Lviv Оксани Лашманової, на сьогодні 200 чоловік з Вінницької області вже завершують своє навчання у Львові і зможуть стати до роботи на заводі в Немирові, де японський виробник має намір створити близько 700 нових робочих місць.

Відзначимо, що Fujikura, що має представництва в усьому світі, у 2016 році відкрила два заводи у Львівській області.

Крім того, японська компанія заявляла про намір запустити нові виробництва в Черкасах і тій самій Львівської області.

Як ми писали раніше, 16 листопада засновник і гендиректор Tesla Ілон Маск презентував одразу два нових винаходи компанії – суперкар Tesla Roadster 2 і електричний вантажівка з причепом Tesla Semi.

 

Джерело: Немирівська міськрада
Поділитися: