Як керувати командами й створити історію свого бренду

125
Shutterstock
Курси квітня присвячені управлінцям, вмінню розвивати таланти в команді та навчатися у великих брендів створювати історію власної компанії

Головні управлінські навички

Shutterstock

Платформа: The London Institute of Management, Managment Skills
Дати: відкриті
Мова: англійська
Зайнятість: курс триває дві години, після завершення можна отримати сертифікат
Вартість: $15


Лектори: міжнародна команда Лондонського інституту менеджменту, серед лекторів – фахівці в галузі менеджменту, бізнесу, економіки, фінансів і керівники вищої ланки.

Про курс: Під час лекції ви дізнаєтеся про різноманітні моделі та стилі лідерства, за рахунок яких ресурсів розвиваються конкурентоздатні команди, як впоратись із кризою в компанії, навчитись приймати більш ефективні рішення й стати кращим перемовником.


Управління талантами

Shutterstock

Платформа: Coursera, University of Michigan, Managing Talent
Дати: з 10 квітня, навчання триває 4 тижні
Зайнятість: 3-5 годин на тиждень
Мова: англійська
Вартість: можливість пробного безкоштовного 7-денного періоду, потім – $49 на місяць за розширений курс «Управління людьми й командами» (Leading People and Teams), частиною якого є лекція «Управління талантами»


Лектори: Ph.D. Скотт Дерю та доцент кафедри менеджменту й організацій Максим Сич, а також директор з інновацій Шері Александер з The Ross School of Business.

Про курс: Управління талантами сьогодні – одна з найголовніших задач, які доводиться вирішувати топ-менеджерам по всьому світу. Багато хто визнає, що розвиток лідерського таланту сьогодні став пріоритетом і для самих керівників.
В серії відео лекцій представлено найкращі приклади відбору й рекрутингу талановитих працівників, правила оцінки їхньої роботи та основні принципи, що допоможуть їм розвинути талант і реалізувати свій потенціал.


Управління командами

Shutterstock

Платформа: Coursera, University of Michigan, Leading Teams
Дати: з 10 квітня, навчання триває 4 тижні
Зайнятість: 3-5 годин на тиждень
Мова: англійська; російські, англійські субтитри
Вартість: можливість пробного безкоштовного 7-денного періоду, а тоді – $49 на місяць за розширений курс «Управління людьми й командами», частиною якого є лекція «Управління командами»


Лектори: Ph.D. Скотт Дерю і доцент кафедри менеджменту й організацій Максим Сич, The Ross School of Business.

Про курс: Згідно з соцопитуваннями, лише 13% працівників у всьому світі мають високий ступінь зацікавлення й мотивації в роботі. Ви дізнаєтеся, чому проблема мотивації стосується не лише «поганих» і «невмотивованих» членів команди, а й залежить радше від умов роботи, які створюють працедавці. Правильне структурування задач й цілей, вибір відповідної винагороди – ось що допомагає досягти мети. Названий курс допоможе вам виявити мотиваційні складнощі, вирішити їх та повністю розкрити потенціал своїх працівників.


Комунікації для управлінців, що дають максимальний ефект

Shutterstock

Платформа: Coursera, Northwestern University, Leadership Communication for Maximum Impact: Storytelling
Дати: з 3 квітня, навчання триває 4 тижні
Зайнятість: 1-3 години на тиждень
Мова: англійська
Вартість: можливість пробного безкоштовного 7-денного періоду, а тоді – $49 на місяць за розширений курс «Організаційне керівництво»


Лектори: Том Коллінджер, виконавчий директор дослідницького центру Spiegel Research, лектори Medill School of Journalism (Школи журналістики Меділл) Ернест Даплессіс, Худ Енгельхарт, Кенді Лі.

Про курс: Під час лекцій в рамках спеціалізації «Організаційне керівництво» можна буде дізнатися історії великих брендів, а також про те, як перетворити історію власної компанії на потужний інструмент стратегічної комунікації, що застосовують для інформування, мотивації ключової аудиторії компанії.


Поділитися: