Як генерувати ідеї та стати акулою бізнесу: найкращі онлайн-курси травня

208
Де шукати можливості для бізнесу та як інновації допоможуть запустити власну справу, – у травневих онлайн-курсах від провідних освітніх майданчиків

Розвиток можливостей

qeryz.com

Платформа: Coursera, The Wharton School of the University of Pennsylvania
Дати: 15 травня – 19 червня
Мова: англійська
Зайнятість: 1-2 години на тиждень
Вартість: перші 7 днів – безкоштовно, а потім – $79 на місяць за розширений курс «Підприємництво», частиною якого є ця лекція.


Лектори: викладачі Вортонської школи бізнесу при Пенсільванському університеті – Картік Хосанагар, Етан Моллік, Лора Хуан, Девід Хсу та інші.
Про курс: слухачі курсу зможуть зрозуміти, чи можна на їхніх ідеях збудувати бізнес, чи підходять вони під типовий опис підприємця та де шукати можливостей для бізнесу. Курс познайомить вас із основними концепціями підприємництва: що це таке, яким може бути профіль бізнесмена, чим відрізняються підприємництво й підприємницький менеджмент, яку роль підприємство відіграє в суспільстві.

Реєстрація


Пошук значних ідей

insidehighered.com

Платформа: Coursera, Michigan State University
Дати: 22 травня – 19 червня
Мова: англійська
Зайнятість: 1-2 години на тиждень
Вартість: перші 7 днів – безкоштовно, а потім – $49 на місяць за розширений курс «Як розпочати свій бізнес», частиною якого є ця лекція.

 


Лектори: співробітники Інституту підприємництва та інновацій при Мічиганському  університеті – Девід Вілер, Кен Шимусяк, Форрест Картер.

Про курс: на лекціях розкажуть, як перетворити просте спостереження на інструмент для бізнесу, як генерувати ідеї, та навчать, як відрізняти хороші бізнес-ідеї від поганих. В кінці курсу слухачі також зможуть зрозуміти, хто є їхнім клієнтом та як вибудовувати взаємодію з ним.

Реєстрація


Розробка інноваційних ідей для нових компаній

K.Fund Media

Платформа: Coursera, The University of Maryland
Дати: 29 травня – 3 червня
Мова: англійська, субтитри англійською, іспанською, португальською та китайською мовами.
Зайнятість: 3-5 годин на тиждень
Вартість: перші 7 днів – безкоштовно, а потім – $39 на місяць за розширений курс «Підприємництво: запуск інноваційного бізнесу», частиною якого є ця лекція.


Лектори: співробітники Мерілендського університету в Колледж-Парк – директор з навчання підприємництву Джеймс Грін, викладачі технологічного підприємництва Майкл Пратт і Томас Мьєрцва.

Про курс: на лекціях ви дізнаєтесь, як знаходити й аналізувати підприємницькі можливості, підвищити рівень свого мислення, поліпшити процес прийняття стратегічних рішень та збудувати інноваційні бізнес-моделі. Лектори спростують міфи про складнощі запуску бізнесу та навчать вас шукати й застосовувати інноваційні можливості зараз і в майбутньому.

Реєстрація


Хто такий підприємець

perceptiverealities.com

Платформа: Open2study (Open Universities Australia)
Дати: 29 травня – 4 червня
Мова: англійська
Зайнятість: 2-4 години на тиждень
Вартість: безкоштовно


Лектор: Леон Левін, закінчив Monash University (Австралія), читає курси з підприємництва, сімейного бізнесу, креативних інновацій та дизайну в Мельбурнському королівському технологічному університеті.

Про курс: це перший модуль курсу «Підприємництво та сімейний бізнес», він складається з 10 відео. Слухачі дізнаються, якими якостями володіє бізнесмен і чи мають вони самі задатки майбутньої акули бізнесу. Курс складається з 4,5 годин відеолекцій, він також включає тести й опитування. В кінці курсу можна отримати сертифікат.

Реєстрація

Поділитися: