Яблуко розчарувань: 9 багів iPhone X

271
dailymotion.com
Проблеми з екраном у популярного телефону є непоправними. Як і багато інших

Багато власників смартфонів iPhone X, що надійшли в продаж 3 листопада, вже зіткнулися з проблемами при його використанні. Єдина хороша новина – жодна з виявлених несправностей телефон не «вбиває».

Серед помічених багів – як апаратні неполадки, так і збої в ПЗ. Найбільше користувачі новинки скаржаться на дисплей новинки, хоча в компанії Apple його вважають найкращим в історії екраном для мобільного гаджета.

1

Дисплей iPhone X втрачає до 80% чутливості при мінусовій температурі.

Рішення: буде. Apple обіцяє, що одне з найближчих оновлень «операційки» iOS дозволить телефону повноцінно працювати на морозі.

2

Екран смартфона «вигоряє», якщо на ньому довго відображається яскраве статичне зображення.

Рішення: немає. Це загальна проблема всіх дисплеїв з матрицею OLED, які стоять в більшості сучасних телевізорів і смартфоні Pixel 2 XL від Google. Вона невиправна. Щоб зменшити ймовірність вигоряння, Apple рекомендує не переглядати фотографії на нових iPhone з максимальною яскравістю.

3

На екранах деяких телефонів з’явилася і не пропадає зелена «смуга смерті».

Рішення: немає. Інженери «Яблука» вивчають проблему. TechCrunch пояснює появу смуги помилкою, якої припустились при монтажі гаджету. На думку видання, проблема не має рішення.

4

Під час розмов в режимі гучного зв’язку або прослуховування музики на великій гучності багато iPhone Х спотворюють звук.

Рішення: схоже, немає. Розробник поки ніяк не прокоментував баг. Аналогічна проблема була в iPhone 8, але з оновленням «прошивки» до iOS 11.0.2 її усунули.

5

iPhone перегрівається і швидко розряджається (повністю «сідає» за 2,5 години) при перегляді відео на Youtube.

Рішення: буде. Найближчим часом компанія Google (власник Youtube) випустить нову версію програми для iOS з усуненням помилки. Проблема стосується всіх гаджетів з iOS 11.

6

Автокорректор виправляє «i» на «A?», Коли потрібно «I».

Рішення: є. Проблема вирішена в оновленні iOS 11.1.1, яке з’явилось 9 листопада.

7

Хакери спростовують захищеність нового iPhone X від кіберзлочинців. Фахівці безпеки з в’єтнамської компанії Bkav за допомогою маски, яку надрукували на 3D-принтері, обдурили cистему розпознавання облич Face ID, що замінила на iPhone Х звичний ПІН-код.

Рішення: можливо. Інші хакери не змогли повторити в’єтнамський фокус.

8

Їх колеги з китайської фірми Keen Security Lab (підрозділ інтернет-гіганта Tencent) змогли зробити на новітньому «яблучному» смартфоні «джеілбрейк».

Рішення: чекаємо відповіді від Apple.

9

Американська страхова компанія SquareTrade кидала додолу смартфони, після чого встановила, що iPhone X – найкрихкіший з усіх смартфонів Apple. Екран і задня панель новинки розбиваються вщент при випаданні телефону з рук.

Рішення: купуйте інші моделі.

ZDNet пояснює проблеми в iPhone X тим, що у його розробників стояв жорсткий дедлайн.

Нагадаємо, що Apple купив відомого виробника матриць для телефонів.

Раніше ми писали, що вартість дітища Стіва Джобса незабаром може досягти $ 1 трлн.

 

Джерела: zdnettechcrunch, wired
Поділитися: