Яблуко розбрату: як штучний інтелект посварив Ілона Маска та Марка Цукерберга

8
Погляди зірок Кремнієвої долини щодо кінця світу розійшлись

Шалений розвиток штучного інтелекту лякає та захоплює водночас. Наприклад, Ілон Маск, Білл Гейтс та Стівен Гокінг впевнені – це призведе до кінця світу. Але не всі бачать майбутнє у таких темних кольорах.

Нещодавно в ході відеоконференції CEO Facebook Марк Цукерберг відповідав на питання своїх фоловерів. Одне з них стосувалось розвитку штучного інтелекту (ШІ).

«Я побачив інтерв’ю з Ілоном Маском, він сказав, що ШІ – найбільший ризик для цивілізації. А як ви думаєте, як ШІ може вплинути на майбутнє світу?», – поцікавився один з учасників відеоконференції.
Під час зустрічі з асоціацією американських губернаторів, що відбулась 15 липня, засновник Tesla Motors і Space X, і справді сказав, що роботи можуть почати війну. «Вони (роботи) можуть випускати фейкові новини та прес-релізи, підробляти облікові записи електронної пошти та маніпулювати різною інформацією», – сказав Маск.

Цукерберг притримується іншої думки. А висловлювання Ілона він назвав безвідповідальними.
«Порівняно з Ілоном, я оптиміст. Мені важко зрозуміти людей, які розкручують такі сценарії кінця світу. Я вважаю, що говорити такі речі – це погано і навіть безвідповідально», – сказав Цукерберг. Також підприємець зазначив, що будь-яку технологію можна використати як для втілення чогось хорошого, так і навпаки.

Та на цьому полеміка між новаторами не закінчилась. Маск написав у своєму Twitter про те, що розмовляв з Марком про ШІ, і його знання є дуже поверхневими, щоб робити будь-які висновки на цю тему.

Поділитися: