Яблуко розбрату: як штучний інтелект посварив Ілона Маска та Марка Цукерберга

163
Погляди зірок Кремнієвої долини щодо кінця світу розійшлись

Шалений розвиток штучного інтелекту лякає та захоплює водночас. Наприклад, Ілон Маск, Білл Гейтс та Стівен Гокінг впевнені – це призведе до кінця світу. Але не всі бачать майбутнє у таких темних кольорах.

Нещодавно в ході відеоконференції CEO Facebook Марк Цукерберг відповідав на питання своїх фоловерів. Одне з них стосувалось розвитку штучного інтелекту (ШІ).

«Я побачив інтерв’ю з Ілоном Маском, він сказав, що ШІ – найбільший ризик для цивілізації. А як ви думаєте, як ШІ може вплинути на майбутнє світу?», – поцікавився один з учасників відеоконференції.
Під час зустрічі з асоціацією американських губернаторів, що відбулась 15 липня, засновник Tesla Motors і Space X, і справді сказав, що роботи можуть почати війну. «Вони (роботи) можуть випускати фейкові новини та прес-релізи, підробляти облікові записи електронної пошти та маніпулювати різною інформацією», – сказав Маск.

Цукерберг притримується іншої думки. А висловлювання Ілона він назвав безвідповідальними.
«Порівняно з Ілоном, я оптиміст. Мені важко зрозуміти людей, які розкручують такі сценарії кінця світу. Я вважаю, що говорити такі речі – це погано і навіть безвідповідально», – сказав Цукерберг. Також підприємець зазначив, що будь-яку технологію можна використати як для втілення чогось хорошого, так і навпаки.

Та на цьому полеміка між новаторами не закінчилась. Маск написав у своєму Twitter про те, що розмовляв з Марком про ШІ, і його знання є дуже поверхневими, щоб робити будь-які висновки на цю тему.

Поділитися: