Xerox шукає нових партнерів-виробників

311
www.shutterstock.com
Компанія хоче знизити залежність від Fujifilm

Американська корпорація Xerox оголосила про пошук нових виробників продуктів з метою знизити свою залежність від компанії Fujifilm, повідомляє Reuters.

Xerox об’єднається із Fujifilm у Fuji Xerox для скорочення збитків

Минулого тижня Fujifilm подав позов проти Xerox на $1 млрд з приводу зриву контракту зі злиття, який стався через тиск інвесторів Xerox Карла Айкана і Дарвіна Дісона.

У результаті Xerox вирішив не продовжувати контракт на спільне підприємство Fuji Xerox з 2021 року, коли закінчується термін чинного контракту. Нагадаємо, 75% в СП належить японцям, 25% – американцям.

Джон Вісентін

Основною причиною для припинення співпраці, як заявив новий глава Xerox Джон Вісентін, є те, що в Fujifilm відбуваються «масові й затяжні махінації з бухгалтерією» і «численні порушення умов контракту».

Fujifilm не зміг привести нормативну базу компанії Fuji Xerox у відповідність до вимог американського законодавства, вважає Вісентін. За його підрахунками, щоб навести лад у документації, компанії знадобиться кілька років.

«Дії Fujifilm змусили нас рухатися вперед на декількох фронтах, щоб захистити наш канал поставок», – заявив Вісентін.

 

Компанія має намір відкрити свій канал поставок на Азійсько-Тихоокеанському ринку, відзначає Reuters.

Fujifilm відкидає звинувачення на свою адресу. За версією компанії, «проблема з бухгалтерією вже вирішена і себе вичерпала».

У Fujifilm впевнені, що Xerox буде важко побудувати власний канал поставок в Азії з нуля.

Нагадаємо, що Xerox відмовився від злиття із Fujifilm після того, як акціонери почали блокувати угоду.

Поділитися: