Waymo разом з Jaguar створять парк із 20 тис. безпілотників класу люкс

128
assets.bwbx.io
Перші тест-драйви заплановані цього року, а включення до служби безпілотного таксі – до 2020 року

Компанія Waymo, дочірня фірма Alphabet у секторі безпілотних автомобілів, домовилася із британським автовиробником Jaguar Land Rover створити парк з 20 тис. автопілотованих авто-люкс на базі електричних кросоверів моделі Jaguar I-Pace вже до 2020 року.

За умовами угоди, Waymo інтегрує свою систему автономного водіння у позашляховики I-Pace, щоб створити перші безпілотні автомобілі класу люкс для свого сервісу безпілотного таксі.

«Це ще один крок до створення ідеальних авто для ідеальних поїздок», – прокоментував генеральний директор Waymo Джон Крафсік.

Інновації як кошмар: «Водій в машині без водія»

Для Jaguar співпраця з Waymo – шанс отримати нову нішу на ринку і втримати інтерес споживача, зазначив генеральний директор Jaguar Ральф Спет (Ralf Speth).

«Правильна машина з правильною мобільністю для правильної ситуації», – охарактеризував проект Ральф Спет.

Офіційно вартість угоди поки що не розголошують. Однак ринкова ціна моделі I-Pace становить $69,5 тис. за одиницю, тому загальна сума покупки може перевищити $1,3 млрд. Спет вже підтвердив, що «відклав» для Waymo 20 тис. автомобілів.

Перші поставки заплановані вже цього року. До кінця року також проведуть перші тест-драйви безпілотних прототипів I-Pace із системою безпілотного водіння Waymo.

Компанія планує ввести парк безпілотників I-Pace у свій сервіс безпілотного таксі вже на початку 2020 року.

Нагадаємо, що безпілотники від Google вже перевозять пасажирів і пройдуть тест-драйви в заплаві Міссісіпі.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: