Warner Bros і розробники Pokemon Go працюють над мобільною грою за «Гаррі Поттером»

135
asiancrush.com
У новій грі з доповненою реальністю шанувальники чарівника в окулярах зможуть застосувати закляття у справжньому світі

У середу, 8 листопада, медіа-компанія Warner Bros і Niantic, піонер розробки мобільних ігор з доповненою реальністю Ingress і Pokemon Go, оголосили про спільний проект – гру за мотивами найпопулярнішої у землян віком від 7 до 30 років чарівної франшизи «Гаррі Поттер».

Фанати книг Джоан Роулінг, незліченних коміксів і десятка фільмів зможуть тепер накладати закляття «Авада кедавра!», «Експекто патронум!» і «Алохомора» в реальному світі – у подорожах, зустрічах із персонажами, битвах із ворожими магами, під час пошуку фантастичних звірів і артефактів.

Дата виходу гри поки що не уточнюється.

Amazon використовує AR, щоб допомогти покупцям «приміряти» обраний товар до власного будинку

Технологія доповненої реальності (augmented reality, AR) дає змогу «вбудовувати» в навколишній світ різні ігрові артефакти. Карта ігор з AR збігається з детальними картами Google Maps. На історичних площах міст, у музеях, біля пам’ятників, а також просто на дитячих майданчиках гравці за допомогою своїх смартфонів і планшетів знаходять портали прибульців, покемонів, зброю та ігрові предмети.

За півтора року Pokemon Go скачали з Google Playmarket близько 500 млн разів, Ingress за п’ять років – до 50 млн разів. На піку популярності покемонери витрачали на ігровий контент до $10 млн щодня.

Корпорація Warner Bros уже заробила близько $7,7 млрд на франшизі за «Гаррі Поттером». Черговий фільм франшизи «Фантастичні звірі і де їх шукати – 2» анонсований на листопад 2018 року. Можна припустити, що вихід мобільної гри буде приурочений до прем’єри.
Warner Bros оголосила, що готує цілу колекцію магічних мобільних і консольних ігор під лейблом Portkey Games.

Niantic раніше був внутрішнім стартапом Google; у процесі розробки Ingress використовували і вдосконалили сервіси Google Earth, Google StreetView, Google Maps та інші. Pokemon Go – спільна розробка Niantic і японської ігрової компанії Nintendo.

Технічний директор Niantic у вересні пообіцяв вбудувати в наступну гру з AR аудіоуправління.

 

Джерело: Nianticlabs
Поділитися: