Walt Disney Company запустить власний стрімінговий сервіс

170
K.Fund Media
Компанія припинить співпрацю з Netflix у 2019 році

У 2019 році кінокомпанія Walt Disney видалить свої фільми з платформи Netflix і запустить власний стрімінговий сервіс. Про це повідомляється на офіційному сайті студії.

Для запуску власного відеосервісу компанія придбала 44% акцій компанії BAMTech, яка займається інтернет-медіа та стрімінгом. Вартість угоди склала $1,58 млрд. Минулоріч кіностудія придбала 33% акцій BAMTech за $1 млрд.

«Медіа-пейзаж визначається прямим зв’язком між творцями контенту та споживачами, і контроль над повним набором інноваційних технологій BAMTech дасть нам можливість створювати ці зв’язки та швидко адаптуватися до змін на ринку», – заявив виконавчий директор компанії Disney Роберт Ігер.

У повідомленні компанії зазначається, що першими релізами онлайн-сервісу стануть «Історія іграшок 2» та «Холодне серце 2». Також сервіс надаватиме доступ до фільмів студії Pixar і передач Disney Channel, Disney Junior та Disney XD.

За даними Bloomberg, після появи цих новин акції Disney подешевшали на 4% до $102,7. Акції Netflix теж впали в ціні на 2,8% до $ 173,35

Поділитися: