Walmart відкрив у Китаї свій перший технологічний супермаркет

188
www.shutterstock.com
Товари з магазину американського ритейлера китайці можуть замовляти онлайн і оплачувати через популярний месенджер WeChat

Американська корпорація Walmart, найбільший у світі ритейлер, відкрила в китайському мегаполісі Шеньчжень свій перший супермаркет електроніки. Клієнти можуть купити в ньому техніку як офлайн, так і онлайн.

Магазин поки що невеликий: місцеві покупці знайдуть у ньому більше 8 тис. найменувань товарів. Практично всі (90%) з цих товарів також можна замовити в розділі ритейлера китайського інтернет-магазину JD.com (основного конкурента Alibaba на місцевому ринку).

Крім того, ритейл-гігант пропонує жителям Шеньчженя послугу експрес-доставки – замовлення в радіусі 2 км від магазину обіцяють доставляти протягом півгодини.

Walmart купив розробника віртуальної реальності для своїх магазинів

Оплачувати товари з нового магазину Walmart китайці зможуть через найпопулярніший місцевий месенджер WeChat, що належить китайському IT-гіганту Tencent.

Завдяки супермаркету нового формату американський ритейлер розраховує збільшити і число своїх онлайн-покупців. У США онлайн витрачають удвічі більше, ніж під час походу в традиційний магазин.

Новий магазин Walmart у Шеньчжені в рази менше його традиційних супермаркетів площею близько 10 тис. кв. м. Раніше у США ритейл-гігант розвивав мережу Walmart Express – площею 1,1–1,4 тис. кв. м кожен. Однак такий формат не припав до душі американцям, тому корпорація закрила проект у 2016-му.

У березні Walmart заявив, що хоче збільшити частку на ринку доставки продуктів харчування, охопивши понад 40% домогосподарств у США.

Як ми писали раніше, інтернет-магазин мережі Walmart підняв ціни до рівня Amazon.

А Китай прив’язав електронні ID до популярного месенджера WeChat.

 

Джерело: Reuters

Поділитися: