Високотехнологічні інтерни: програми стажувань від найбільших компаній світу

302
thekrazycouponlady.com
Потрапити у штат Bloomberg після успішної інтернатури, отримати наставника в Amazon і зробити внесок у новий проект Apple, – такі можливості отримають стажери

Facebook​


Середня зарплата на місяць: $8 тис.*

Відкриті вакансії: інженер-програміст, бізнес-аналітик, спеціаліст з бізнес-операцій тощо


Facebook пропонує стажування в галузях інжиніринга, технологій, дизайна та бізнеса. Сейчас в компанії для интернів відкрита 61 вакансія в Каліфорнії, Лондоні, Вашингтоні.

Залишити заявку


Microsoft


Середня зарплата на місяць: $7,1 тыс.

Відкриті вакансії: менеджер з продажів, асистент HR-спеціаліста, інженер-програміст тощо


Стажування пропонують кандидатам – фахівцям у галузях інформатики, електротехніки, комп’ютерної інженерії, які хочуть стати розробниками системного забезпечення. На сьогодні компанія пропонує 75 вакансій для інтернів у Парижі, Дубліні, Празі, Відні та інших містах.

Залишити заявку


Amazon


Середня зарплата на місяць: $6,4 тыс.

Відкриті вакансії: менеджер з маркетингу, дослідник в сфері комп’ютерного бачення, бізнес-аналітик, тощо.


Стажування в Amazon – чудова нагода вивчити зсередини, як працює компанія, і набути досвіду в різних дисциплінах. Тут пропонують навчальні модулі, наставництво та серію презентацій для керівників найвищої ланки. Інтерны також братимуть участь у різних заходах, організованих Amazon.

На сьогодні є 35 вакансій для інтернів у Вашингтоні, Стокгольмі, Лондоні та інших містах.

Залишити заявку


Apple


Середня зарплата на місяць: $6,4 тыс.

Відкриті вакансії: розробник програмного забезпечення, фахівець з розроблення дизайна продуктів и тощо


В Apple стажери – важлива частина команди, вони отримують нагоду працювати над великими проект-ами, що будуть реалізовані й у США, і за межами країни. На сьогодні у компанїї наявні вісім вакансій для интернів, всі вони – у Каліфорнїї.

Залишити заявку


Bloomberg L.P.


Середня зарплата на місяць: $6,4 тыс.

Відкриті вакансії: інженер-програміст, спеціаліст з корпоративних рішень та ін.


Стажування для тих,хто цікавиться фінансами, новинами та технологіями. Інтернів залучатимуть до проектів після нетривалого навчання. Сьогодні Bloomberg пропонує13 вакансій в Нью-Йорку, Лондоні, Пекіні та інших містах. Найвправніших можуть взяти в штат.

Залишити заявку


Yahoo


Середня зарплата на місяць: $6,08 тыс.

Відкриті вакансії: менеджер з маркетингу, інженер-програміст, бізнес-аналітик тощо.


ІТ-корпорація Yahoo шукає стажерів для таких підрозділів: Office of Inclusive Diversity, Robotics, Social Media, BHRP Legal и Media Entertainment. На сьогодні в компании відкрито19 вакансій для інтернів.

Залишити заявку


Google


Середня зарплата на місяць: $6 тыс.

Відкриті вакансії: менеджер по маркетингу, менеджер по внутрішніх та зовнішніх зв’язках, спеціаліст по зв’язках з клієнтами тощо.


Google пропонує інженерні, технічні та бізнес-стажування. Обов’язки інтернів в компанії визначатимуться з огляду на іх рівень освіти, інтереси та навички. Набір стажерів на наступний рік почнеться у вересні.

Залишити заявку


Adobe


Середня зарплата на місяць: $5,12 тыс.

Відкриті вакансії: IT бізнес-аналітик, менеджер з розвитку, дизайнер тощо.


В компанїї говорять, що Adobe – один з найпопулярніших роботодавців з-поміж найбільших світових компаній. Тут ставять знак рівності між досвідом і креативностью та впевнені,що без першого немає другого. Інтернам обіцяють не лише багато цікавих проектів, а й конкурси, екскурсії та участь у соціально значущих кампаниях Adobe. Відкрита 71 вакансія.

Залишити заявку


* Дані про середню зарплата на місяць у компаниях з сайту Glassdoor.
Поділитися: