Виробник пива Budweiser замовив 40 електрофур Tesla

136
Tesla
Американський пивний гігант має намір на третину скоротити викиди в атмосферу

Пивоварна компанія з США Anheuser-Busch забронювала 40 великих електровантажівок Tesla Semi, які автокомпанія Ілона Маска збирається почати випускати в 2019 році.

Власник бренду Budweiser планує за рахунок фур на електриці знизити витрати на доставку пива покупцям: пивний гігант щорічно витрачає на паливо близько $120 млн. Крім того, в Anheuser-Busch розраховують, що перехід на вантажівки Semi допоможе компанії до 2025 року скоротити викиди в атмосферу на 30%.

«Ми постійно шукаємо способи, щоб зробити доставку більш економною, енергоефективною та інноваційною», – прокоментував угоду з Tesla директор Anheuser-Busch з логістики Джеймс Себрот журналісту Reuters.
Сторони поки не розголошують вартість угоди.

Пивовари планують використовувати електровантажівки для доставки кегів оптовим покупцям у радіусі 240-320 км від заводів. При цьому виробник Budweiser наразі не визначився, купуватиме він Semi чи обмежиться лізингом.

Загалом на сьогодні заброньовано не менше 117 вантажівок з електромотором від Теsla. Серед перших замовників Semi – продуктова мережа WalMart і логістичний гігант DHL.

Нагадаємо, що в листопаді компанія Ілона Маска презентувала прототип електровантажівки.

 

Джерела: Wall Street Journal, Reuters
Поділитися: