Виробник модемів планує придбати Qualcomm за $130 млрд

131
cdn.vox-cdn.com
Угода між підрядниками Apple стане найбільшою в історії

Сінгапурський виробник модемів (у тому числі вбудованих у iPhone) Broadcom Limited розглядає можливість придбання американської компанії Qualcomm, що випускає чіпи для смартфонів, за $130 млрд. Виробника мікросхем вперше в історії оцінили в таку значну суму.

Співробітники Broadcom (капіталізація – $112 млрд) повідомили Bloomberg, що компанія найближчими днями може запропонувати Qualcomm (ринкова вартість – $91 млрд) викупити її акції за ціною $70 за штуку. За їхніми словами, угода передбачає, що власники Qualcomm отримають частину виручки грошима, а частину – акціями Broadcom.

Представники обох компаній відмовилися коментувати можливе злиття. Тим часом експерти галузі зазначають, що зміна керівництва дасть Qualcomm змогу швидше і вдаліше вирішити судові суперечки з Apple.

На думку Bloomberg, угода може зірватися через спротив американських чиновників: купівля Qualcomm дасть Broadcom можливість контролювати значну частину виробництва модемів для мобільних пристроїв.

У вересні Google придбав виробництво смартфонів у HTC, а Toshiba продала свій підрозділ чіпів пам’яті консорціуму за участю Apple і Dell.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: