Всі рівні: як створити дух справедливості у компанії

772
І чому це важливо

Несправедливість – це одна з головних причин розколу суспільства і джерело проблем для бізнесу. Саме вона може розколоти навіть найуспішнішу компанію. У цьому впевнений американський підприємець Марко Алвера. Він на власному досвіді усвідомив згубний вплив відчуття несправедливості та ділиться своїми висновками на Міжнародній конференції TED.

«Спостерігаючи несправедливість на роботі, люди хочуть захистити себе і віддаляються. Дослідження показують, що 70% людей в США відірвані від робочого процесу, і це вартує компаніям $550 млрд щорічно», – говорить він.

Підприємець розповідає, що робить його компанія, щоби створити культуру справедливості в колективі. Ось кілька порад:

Не брати в розрахунок власне «я»

«Я дуже люблю людей, котрі говорять «так» на все, що я пропоную. Але це не дуже йде на користь компанії та всім людям із іншими ідеями. Тому ми намагаємося активно розвивати культуру розмаїття думок та розмаїття характерів».

Розумно приймати рішення

«Ми вивчаємо правила, процеси та системи в компанії, якими користуємося для прийняття рішень і розподілу ресурсів. Намагаємося позбутися всього незрозумілого, нераціонального та нелогічного, а також виправити все те, що заважає передачі інформації всередині компанії».

У своєму емоційному виступі підприємець закликає всіх керівників задуматися, чи є дух справедливості в їх компаніях. Якщо ні, то терміново виправляти це.

Поділитися: