Вони вже тут: п’ять масштабних проектів віртуальної реальності

510
360doc.com
Технології, які змінюють майбутнє

Вчора Facebook запустив соціальну платформу віртуальної реальності Camera Effects. Про це написав на своїй сторінці очільник компанії Марк Цукерберг. Поки платформа працює для розробників в бета-версії.
Тепер компанія Facebook може стати одним з лідерів цього ринку. K.Fund Media  підготував опис п’ятьох найпопулярніших розробок віртуальної реальності.

Facebook: Camera Effects та AR Studio

Платформа Camera Effects буде вбудована в розділ історій Facebook та Facebook Messenger. Вона дозволить виводити шляхом накладання на зображення реального світу тривимірні маски облич, рамки, ефекти, текст, стікери та інші віртуальні об’єкти.

Цукерберґ також продемонстрував технологію, що дозволяє перетворювати двовимірні фотографії у тривимірні та додавати до них різні анімаційні ефекти.

«Бачити» віртуальну реальність користувач зможе за допомогою спеціальних окулярів або лінз, щоправда, їх ще не розроблено.

Також Цукерберґ розповів про AR Studio – ігровову платформу Facebook для створення ефектів доповненої реальності. Вона підтримує 3D-рендеринґ та дозволяє розробникам додавати віртуальні об’єкти до реального світу.


Google: Daydream VR

Восени Google запустила апаратно-програмну платформу для мобільних приладів Google Daydream VR. Розробникам доступна низка застосунків: Netflix, Hulu, HBO, Imax, CNN, The New York Times, The Wall Street Journal та ігри Ubisoft и Electronic Arts. Ідея платформи Google полягає в тому, щоби розробники отримали доступ до відкритого коду віртуальної реальності.


Pokemon Go: Pokemon Go VR 3D

Засновники популярної гри Pokemon Go студія Niantic Labs зараз впроваджують платформу, яка дозволить використовувати картонні окуляри віртуальної реальності.

Якщо відкрити налаштування програми, там можна знайти згадування підтримки картонних окулярів VR від Google. Згадування міститься у списку обладнання, яке використовується розробниками під час створення та тестування Pokemon Go. Але на сьогодні ця функція не реалізована.


Minecraft: підтримка Oculus Rift

У грі Minecraft «бачити» віртуальну реальність можна з серпня минулого року. Вона сумісна з гарнітурою VR Oculus Rift.

Розробники передбачили окремий профіль із налаштуваннями для гри у Minecraft у шоломі віртуальної реальності Oculus Rift.  Отже, користувачам не доведеться щоразу змінювати параметри у налаштуваннях гри, шляхом переходу з VR-гарнітури на звичайний монітор та назад.


Hyper Reality Experience

Однією з найбільш якісних ігор на основі віртуальної реальності вважається перша гіпперреалістічна гра Hyper Reality Experience (розробник Tick Tock Unlock).
Щоб повністю відчути всі принади віртуального світу, гравцям потрібен VR-шолом. Презентація Hyper Reality Experience відбудеться цього місяця в Великобританії.

Поділитися: