Volkswagen запускає дослідження на квантових комп’ютерах Google

176
st.motortrend.com
Найбільший у світі автовиробник шукає нові технологічні рішення

Німецький автоконцерн Volkswagen планує реалізувати три дослідницькі проекти з використанням квантових комп’ютерів американської корпорації Google.
Мета досліджень – розробка нових технологічних функцій для автомобілів, а також реалізація інноваційного потенціалу Volkswagen.

Німецький автовиробник має намір модернізувати системи регулювання транспортного потоку, розробити батареї та інші компоненти електрокарів і створити штучний інтелект для безпілотного водіння.

Китайський конкурент: Ван Чуаньфу посуває Ілона Маска

«Квантова комп’ютерна технологія відкриває нам нові можливості. Ми хочемо одними з перших використовувати в роботі квантові обчислення, тільки-но технологія з’явиться у вільному продажу», – заявив IT-директор Volkswagen Мартін Хофманн.

Google надасть автоконцерну доступ до квантових комп’ютерів, які обробляють дані в рази швидше, ніж звичайні.
При цьому Volkswagen уже має досвід роботи із квантовими обчисленнями: у березні компанія взялася за оптимізацію трафіку 10 тис. таксі в Пекіні.

Як ми писали раніше, автоконцерн Daimler AG, найбільший у світі виробник вантажівок, планує в кінці 2018 – початку 2019 року розпочати серійний випуск вантажного фургона на електриці.

А чотири великих автовиробника створили спільне підприємство IONITY для розвитку загальноєвропейської мережі швидких зарядних станцій для електрокарів.

 

Джерело: Bloomberg
Поділитися: