Volkswagen презентував електричний мінівен для райдшерінгу

145
pbs.twimg.com
Автогігант має намір запустити свій сервіс до кінця 2018 року

Компанія Moia, «дочка» німецького автоконцерну Volkswagen, представила електричний 6-місний мінівен.
Електричний минибус німецького виробництва може проїхати на одній зарядці до 300 км, а також зарядитися на 80% лише за півгодини.
У межах цього проекту Moia запустила однойменний додаток для замовлення послуги райдшерінгу (бронювання місць та оплати проїзду в попутних машинах).
Розробники вбудували в додаток аналог віртуальних автобусних зупинок через кожні 200-250 метрів у містах, де буде доступний сервіс.
Інженери Volkswagen обладнали мінівен Moia окремими сидіннями з USB-портами для зарядки гаджетів, внутрішньою підсвіткою і вбудованим Wi-Fi.

Шашечки чи їхати: навіщо BlaBlaCar розширює сервіси

Moia має намір запустити свій райдшерінг-сервіс до кінця 2018 року в Гамбурзі. На першому етапі компанія планує випустити на вулиці німецького міста близько 200 мінібусів.
Крім завоювання європейського ринку, до 2025 року Moia хоче поширити свій сервіс і на США.

Гендиректор Moia Оле Хармс (Ole Harms) розраховує, що до 2025 року автопарк і сервіс компанії допоможе скоротити кількість автомобілів на дорогах Європи і США на мільйон машин.
Тим самим німецький автоконцерн хоче зробити свій внесок у боротьбу із заторами, забрудненням повітря і браком вільного місця в мегаполісах.

Як ми писали раніше, до 2025 року Volkswagen планує налагодити в Китаї випуск 40 моделей електромобілів.

Водночас нафтова компанія Royal Dutch Shell підписала угоду з IONITY – конгломератом автовиробників США і Німеччини BMW, Daimler, Ford і Volkswagen – про будівництво мережі зарядних станцій для електромобілів на європейських дорогах.

 

Джерело: TechCrunch
Поділитися: