Volkswagen побудує в США 2800 зарядних станцій для електромобілів

128
si.wsj.net
Автоконцерн витратить на створення мережі станцій $2 млрд власних коштів

Компанія Electrify America, «донька» німецького автоконцерну Volkswagen, має намір до червня 2019 року встановити в США 2,8 тис. зарядних станцій для електрокарів.

Мережа зарядних станцій охопить 17 найбільших міст США. 75% таких станцій розмістять у виробничих приміщеннях, решту – в житлових комплексах.

Автоконцерн погодився вкласти в цей проект $2 млрд власних коштів у рамках компенсації за «дизельгейт».

«Однією з ключових перешкод для масового впровадження електромобілів у США є відсутність необхідної кількості зарядних станцій», – зазначив гендиректор Electrify America Марк Макнабб (Mark McNabb).

Для реалізації проекту «дочка» Volkswagen вибрала станції трьох виробників – SemaConnect, EV Connect і Greenlots.

«Це безпрецедентна можливість допомогти створити інфраструктуру для електромобілів, якої потребують США», – сказав віце-президент Greenlots із розвитку Скотт Фішер.

Volkswagen випустить 40 моделей електромобілів у Китаї

Як відомо, в 2015 році Volkswagen спіймали на встановлені на автомобілях із дизельними двигунами програмного забезпечення, яке під час перевірок занижувало показники викиду шкідливих речовин.

Автоконцерн зізнався в заниженні рівня викидів при продажах автомобілів у США і Європі. Скандал, що отримав назву «дизельгейт», з урахуванням судових витрат і штрафів коштував Volkswagen $30 млрд.

Більш того, на початку грудня за причетність до «дизельгейту» колишній топ-менеджер автоконцерну в США Олівер Шмідт був засуджений до семи років ув’язнення.

Як ми писали раніше, до 2020 року нафтова компанія Royal Dutch Shell побудує в Європі 400 зарядних станцій для електромобілів.

А компанія Moia, «дочка» німецького автоконцерну Volkswagen, представила електричний 6-місний мінівен для райдшерінга.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: