«Vodafone-Україна» запустив Mobile ID для бізнес-клієнтів

300
business.vodafone.ua
Абоненти можуть першими в Україні зі смартфона ставити електронні цифрові підписи

Український мобільний оператор «Vodafone-Україна» запустив послуги на базі технології Mobile ID для бізнес-клієнтів. Абоненти зможуть першими в Україні поставити зі свого мобільного телефону електронний цифровий підпис (ЕЦП), засвідчуючи документи, повідомили в компанії.

«Vodafone-Україна» побудує в Харкові Smart City

Абоненти можуть пройти віддалену ідентифікацію, щоб отримати цифрові послуги, а також за допомогою смартфона поставити ЕЦП, яка юридично вважається аналогом «живого» підпису власника. Раніше для ЕЦП потрібно було отримувати спеціальний ключ-флешку в уповноважених організаціях.

«Vodafone-Україна» також не забув про безпеку даних користувачів. Усі послуги Mobile ID мають сертифіковане рішення, компоненти якого пройшли державну експертизу, а також відповідають європейським стандартам.

Ольга Устинова
primamedia.ru

«Ми забезпечили максимально високий рівень захисту персональних даних, при цьому постаралися зробити послугу якомога простішою і зручнішою», – коментує генеральний директор Vodafone Україна Ольга Устинова.

Для Mobile ID потрібна нова, більш захищена SIM-картка. Усі дані для Mobile ID зберігаються і операції проводяться в окремому закритому секторі пам’яті картки, який недоступний смартфону. Дані, які зберігаються окремо з метою безпеки, не можна ні видалити, ні зчитати, ні скопіювати, запевнили у «Vodafone-Україна».

У результаті користувачі Mobile ID можуть підписувати документи в системах електронного документообігу та мати доступ до віддалених корпоративних ресурсів. Працювати можна як зі смартфона, так і з будь-якого гаджета або настільного ПК.

У майбутньому перелік послуг включатиме інші сервіси, серед яких – системи інтернет-банкінгу найбільших українських банків, страхові компанії й державні сервіси.

За словами Устинової, Mobile ID запустять для інших – не бізнесових – абонентів за кілька місяців. Першим технологію в соціальній сфері протестує Харків.

Вартість SIM-картки з підтримкою Mobile ID становить 100 грн, а підключення цифрового підпису на 1 рік – 150 грн. Абонентська плата –15 грн на місяць.

Нагадаємо, що «Vodafone Україна» запустив 4G на 1800 МГц у Чернівцях і на 10 морських курортах України.

Поділитися: