«Vodafone-Україна» провів 3G на Говерлу

335
Vodafone
Базова станція в найвищій точці України працює на сонячних батареях

3G-покриття нарешті з’явилося на найвищій горі України – мобільний оператор «Vodafone-Україна» змонтував в околицях Говерли базову станцію, яка працює від енергії сонця.

«Тепер клієнти Vodafone можуть завантажувати в соцмережі свої карпатські історії та відео з неймовірними краєвидами, перебуваючи на найвищій точці України – горі Говерла, на висоті 2061 м над рівнем моря», – відзначають в прес-службі компанії. Крім того, зв’язок третього покоління з’явився і на території високогірної навчально-спортивної бази «Заросляк» (1330 м) – тренувальній базі олімпійської та паралімпійської команд країни.

Букові ліси Карпат є частиною всесвітньої природної спадщини ЮНЕСКО

З урахуванням складного рельєфу Чорногірського хребта і Говерли техніки компанії вперше використали альтернативні джерела енергії – сонячні батареї – для БС, яку змонтовано на висоті 1550 м.

За словами керівника технічного департаменту «Vodafone-Україна» в регіоні Захід Володимира Федини, оператор «забезпечив якісний 2G-зв’язок в важкодоступних місцях гірського хребта». «Таким чином, туристи, які збилися зі шляху під час підйому або спуску, зможуть зв’язатися з рятувальниками», – запевнив він.

Абоненти «Київстар» в півтора рази частіше їздили в безвізовий Євросоюз.

Сходи на екскурсію: ЧАЕС дозволила відвідувати станцію всім бажаючим.

Поділитися: