«Vodafone-Україна» побудує в Харкові Smart City

401
Vodafone Ukraine
До 2020 року оператор запровадить Mobile ID, електронні технології для управління, транспорту, енергетики, медицини, безпеки, туризму

Мобільний оператор «Vodafone-Україна» і Харківська міськрада в четвер, 9 серпня, уклали меморандум про реалізацію в місті концепції Smart City.

«Харків стане першим містом в Україні, який візьме участь у національному проекті Vodafone Smart City», – йдеться в повідомленні компанії.

UFuture побудує в Харкові інноваційний кампус

«Проект Smart City Харків буде реалізовано на IoT-платформі групи Vodafone, яка територіально знаходиться в Німеччині. Ми використовуємо технології та рішення, розроблені глобальними R&D-центрами компанії. Подібні рішення вже працюють у Британії, Німеччини, Італії, Португалії, ОАЕ», – прокоментувала генеральний директор «Vodafone-Україна» Ольга Устинова.

Міський голова Харкова Генадій Кернес та глава «Vodafone-Україна» Ольга Устінова
Міський голова Харкова Генадій Кернес та глава «Vodafone-Україна» Ольга Устинова. Vodafone Ukraine

Перший етап співпраці – впровадження технології ідентифікації Mobile ID. Вона необхідна, наприклад, для сервісів «Електронна ідентифікація особистості» (отримання електронних послуг) і «Електронний цифровий підпис». Друге – це аналог власноручного підпису людини для надання юридичної сили електронним документам і діям онлайн.

Протягом двох наступних років, до кінця 2020 року, «Vodafone-Україна» має намір реалізувати загалом більше 20 smart-проектів. Співпраця оператора і влади Харкова стосується всіх сфер життя міста. Це Smart-транспорт, Smart-energy, Smart-medicine, «Безпечне місто», «Утилізація сміття», E-government. У рамках напряму «Туризм» у Харкові з’являться «інноваційні туристичні маршрути Vodafone Smart Routes».

Цифровий українець – портрет від Vodafone.

Ще один зручний сервіс від оператора – мобільні туристичні страховки Smart Travel.

Поділитися: