Vodafone Pay за рік роботи набрав близько 150 тис. клієнтів

202
pay.vodafone.ua
Вони здійснюють більше 100 тис. операцій на місяць, 75% – з мобільного рахунку

Фінансовий сервіс Vodafone Pay, запущений у червні 2017 року, понад рік тому, вже набрав близько 150 тис. клієнтів, повідомили K.Fund Media в прес-службі мобільного оператора «Vodafone-Україна».

Середня кількість операцій у системі перевищує 100 тис. на місяць, при цьому 75% оплат абоненти здійснюють з мобільного рахунку.

5 незвичайних способів сплати за послуги і товари

Середня сума операції вже становить 350 грн, при цьому з мобільного рахунку витрачають більше, ніж з банківської картки.

Сьогодні Vodafone Pay – це сервіс із широким функціоналом, який включає як оплату банківською карткою, так і платежі з мобільного рахунку.

У додатку Vodafone Pay є понад 300 сервісів:

поповнення без комісії мобільного рахунку абонента незалежно від оператора й банку-емітента картки;

грошові перекази з картки на картку або з картки на мобільний з низькими тарифами, що діють на постійній основі, – 0,5% + 2,5 грн;

оплата послуг інтернет-провайдерів, телебачення, телефонії, комунальних послуг тощо;

розрахунки в онлайн-магазинах.

Послуги можна оплачувати як картками, так і з балансу мобільного рахунку. У додатку можна переглянути історію платежів, надіслати запит іншому користувачеві із проханням переказати гроші, а також сканувати QR-коди.

Vodafone Pay
itc.ua

«За допомогою Vodafone Pay можна замовити й оплатити доставку подарунків, такого немає в жодному мобільному гаманці. Ми постійно додаємо нових партнерів, нещодавно з’явилися сертифікати від Veliki.ua», – відзначили у прес-службі оператора.

До сервісу можна підключити кілька карток різних банків. «Інформація про картки надійно зберігатиметься на платформі, гарантом безпеки якої є Mastercard», – відзначають у «Vodafone-Україна».

У березні в сервіс додали можливість оплати QR-кодом на базі Masterpass.

У такий спосіб можна розрахуватися вже майже на 200 онлайн-майданчиках, серед яких Yakaboo, Exist.ua, ISIDA. Надалі QR-коди можна буде використовувати і для торгівлі у фізичних торгових точках.

За допомогою Vodafone Pay можна розрахуватися також і в інших сервісах, наприклад у Liqpay.

В інших країнах, де присутні мобільні оператори групи Vodafone, також діють подібні сервіси.

Наприклад, в країнах Європи (Німеччині, Нідерландах, Великобританії, Іспанії, Італії) працює Vodafone Wallet, подібний до українського.

У країнах Африки, де банківська система не надто розвинена, популярністю користується інший сервіс – M-Pesa, створений для платежів з мобільного рахунку/на мобільний рахунок.

У серпні Vodafone запустив мобільне страхування Smart Travel.

Компанія нагадала, як захистити свою SIM-карту і фінанси від шахраїв.

Поділитися: