Vodafone готовий до запуску 4G в діапазоні 2600 МГц

131
economics.unian.ua
Повноцінну мережу 4G мобільний оператор запустить в липні

Один з трьох найбільших мобільних операторів «Vodafone-Україна» оголосив про технічну готовність до запуску мережі 4G в діапазоні 2600 МГц.

Оператор чекає лише дозволу на вмикання базових станцій. Vodafone спочатку запустить 4G в місцях з найбільшою концентрацією споживачів мобільного інтернету.

Vodafone
Vodafone

«4G почнемо вмикати в Києві, Одесі, Дніпрі, Харкові, Львові та інших великих містах, у місцях найбільшого скупчення абонентів – споживачів мобільного інтернету», – розповів технічний директор «Vodafone-Україна» Євген Фрунза.

Повернення до жорстких норм для мобільних веж сповільнить перехід України на 4G – оператори

Національну мережу 4G оператор запустить у липні – після отримання ліцензії на діапазон 1800 МГц.

Швидкість 4G-інтернету в сім разів швидша, ніж у мережі 3G. Мережа нового покоління дасть абонентам змогу переглядати HD-відео, грати в мобільні ігри онлайн і передавати великі обсяги даних.

 

Vodafone
Vodafone

Перевірити готовність своєї SIM-карти до 4G клієнти Vodafone можуть за допомогою виклику на номер *222#. За необхідності SIM-карту можна безкоштовно замінити в одному з магазинів оператора.

Як ми писали раніше, українські оператори витратили 2,5 млрд грн на 4G-ліцензії в діапазоні 2600 МГц і ще 5,4 млрд грн – в діапазоні 1800 МГц.

А «Київстар» планує розгорнути мережу 4G у квітні.

Поділитися: