Власники Google інвестували $1 млрд у конкурента Uber

152
content.myemma.com
Американський таксі-стартап Lyft нарощує капіталізацію перед виходом на біржу

У четвер, 19 жовтня, американський додаток для виклику таксі Lyft отримало $1 млрд інвестицій від холдингу Alphabet – материнської компанії Google.

Холдинг Ларрі Пейджа і Сергія Бріна – основний інвестор райдшерінгового сервісу Uber – вклав кошти в його головного конкурента на американському ринку в рамках раунду фінансування, інші учасники якого поки що невідомі. За умовами угоди керівник інвестфонду CapitalG, що входить до Alphabet, Девід Лоуі отримав крісло в раді директорів стартапа.

Lyft і Google об’єдналися для створення таксі-дронів

«Ми розраховуємо, що Lyft продовжить вражаюче зростання», – прокоментував угоду Лоуі. На його думку, «райдшерінг (використання особистих авто як таксі. – Ред.) досі перебуває на зародковій стадії». CapitalG оцінив компанію в $10 млрд (раніше стартап оцінювався в $6,9 млрд).

Lyft збільшує капіталізацію, щоб вигідніше провести IPO.
Газета The New York Times пише, що стартап має намір
вийти на біржу вже в 2018-му, тоді як Uber – лише через півтора-два з половиною роки. На думку видання, компанія, яка випередила конкурента, «швидше за все стане для Уолл-стріт зразком публічної райдшерінговой компанії». Газета зазначає, що Lyft певною мірою виграв від скандалів, які вже кілька місяців переслідують Uber.

Нагадаємо також, що японський SoftBank, який уклав угоду про $1 млрд інвестицій з Uber, іевестував і в його конкурента в Індії.

 

Джерело: Nytimes.com
Поділитися: