Власник мережі Eva випустить облігації на 200 млн грн

192
www.ekvator.ua
Український рітейлер вирішив залучити додаткові кошти на розвиток бізнесу за рахунок випуску цінних паперів

Українська компанія «Руш», що володіє національною мережею магазинів для жінок Eva, розмістить власні облігації на суму 200 млн грн.

Рітейлер планує витратити залучені кошти на розвиток бізнесу, зокрема: 24 млн грн – на розвиток мережі, 34 млн грн – на фінансування IT-інфраструктури та IT-проектів, 42 млн грн – на розвиток інтернет-магазину, 100 млн грн – на купівлю товарів.

«Компанія прагне диверсифікувати джерела фінансування бізнесу і отримати прямий доступ до інституціональних інвесторів», – заявила фінансовий директор «Руш» Лілія Воленко.

У найближчі два місяці ритейлер випустить цінні папери номіналом 1 тис. грн з 18% річних у перший рік обігу. Ці облігації власник мережі магазинів Eva почне погашати через три роки – 10 лютого 2021 року.

5 книг про інвестиції і цінні папери від Воррена Баффета

Начальник відділу випуску боргових цінних паперів інвестиційної групи ICU, яка виступила андеррайтером розміщення облігацій «Руш», Руслан Кильмухаметов зазначив, що цінні папери ритейлера – одні з перших небанківських облігацій приватного сектора, які випустять в Україні за останні кілька років.

Раніше «Руш» чотири рази випускала свої облігації на загальну суму 185 млн грн. Усі ці цінні папери ритейлер погасив.

Як ми писали раніше, власник мережі Eva в 2017-му відкрив 168 нових магазинів.

А шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA офіційно заявила, що має намір протягом двох років відкрити перший об’єкт у Києві.

 

Джерело: Інтерфакс-Україна
Поділитися: