Влада США заарештувала трьох українських хакерів з угруповання FIN7

203
pixabay.com
Їх звинувачують у скоєнні 26 кримінальних злочинів

Влада США заарештувала трьох українських хакерів за підозрою в причетності до міжнародного хакерського угруповання FIN7 (також відоме під назвами Carbanak і Navigator), яке діє у Східній Європі. Про це повідомило Міністерство юстиції США в своїй заяві.

44-річний Дмитро Федоров, 33-річний Федір Гладир і 30-річний Андрій Колпаков звинувачуються в скоєнні 26 кримінальних злочинів, включаючи змову, злом комп’ютерних пристроїв, шахрайство і розкрадання особистих даних, сказано в звинуваченнях, висунутих в окружному суді міста Сіетл.

Кібербезпеки США загрожують чотири країни – агент ФБР

«Троє керівників міжнародного кіберзлочинного угруповання заарештовані й наразі перебувають під вартою», – повідомили в Мін’юсті США.

З 2015 року члени угруповання FIN7 атакували 100 американських компаній у ресторанній, ігровий і готельній сфері, стверджує сторона звинувачення.

Хакери зламали сотні комп’ютерних систем і вкрали дані про 15 млн кредитних і дебетових карток.
pixabay.com

Хакери зламали сотні комп’ютерних систем і вкрали дані про 15 млн кредитних і дебетових карток.

Крім 47 штатів США, від їхніх дій також постраждали інші країни, серед яких Великобританія, Австралія і Франція.

Згідно з офіційною заявою Мін’юсту США, Гладир як системний адміністратор FIN7 підтримував сервери і канали зв’язку, що використовуються організацією, формулював завдання і розсилав інструкції учасникам схеми. Слухання у його справі призначено на 22 жовтня.

Федорова, висококласного хакера, взяли під варту в польському місті Бельсько-Бяла. Колпакова, одного з керівників угруповання, в червні заарештували в іспанському місті Лепе. Обидва перебувають під вартою і чекають на екстрадицію до США.

Нагадаємо, що хакери атакували найбільші газотранспортні компанії США.

А їхні російські «колеги» зламали електромережі США.

Поділитися: