Влада Саудівської Аравії дозволила Skype і WhatsApp

136
Shutterstock
В країні сподіваються, що зняття заборони на інтернет-дзвінки призведе до розвитку інтернет-підприємництва

У четвер, 21 вересня, в Саудівській Аравії скасовано заборону на голосовий та відеозв’язок через інтернет, що діяв з 2013 року.

Cаудівська Комісія з питань зв’язку та інформаційних технологій (CITC) офіційно підтвердила: доступ відкритий до всіх сервісів інтернет-дзвінків, крім тих, які «в недостатній мірі відповідають законодавству» країни. Відновили роботу, зокрема, Skype, WhatsApp, Line і Tango.

«Реформування цифровій сфери має першочергове значення для саудівської економіки – воно дасть поштовх пов’язаного з інтернетом підприємництва, в першу чергу розважального та медіабізнесу», – йдеться в повідомленні CITC.

Нагадаємо, що корпоративний месенджер Slack привернув на цьому тижні $ 250 млн інвестицій.

Саудівська влада скасувала заборону в рамках диверсифікації економіки країни, яка похитнулася через низькі ціни на нафту в останні роки. До того ж через заборону голосових месенджерів мобільні оператори королівства істотно втратили в доходах.

Раніше ми також писали, що в Об’єднаних Арабських Еміратах будують елітний житловий комплекс, квартири в якому можна буде купити за криптовалюта.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: