Влада Китаю проти ризиків криптовалюти. Дві біткойн-біржи закриваються

153
Shutterstock
У п'ятницю Пекін нарешті озвучив офіційний привід для закручування гайок бізнесу на криптовалюті – їх використовують в незаконному обороті

«Наддержавні цифрові токени, такі як біткойн, ефірум, які не зареєстровані в уповноважених установах, не мають довіри держави, юридично не є валютами і не повинні згадуватися як цифрові валюти. Вони можуть стати інструментом для незаконних потоків коштів та інвестиційних угод», – так Лі Лихуй, глава Національної асоціації інтернет-фінансів Китаю і колишній президент Банку Китаю, заявив на конференції в Шанхаї в п’ятницю.

Таким чином, Пекін озвучив: кріптовалютному бізнесу закрутили гайки, щоб знизити ризики – споживачі масово ринули на стрімко зростаючий високоризиковий та спекулятивний ринок.

Вам буде цікаво: Британський офшор почав продавати елітні квартири в Дубаї за біткойни

Напередодні, в четвер, головна біткойн-біржа Китаю BTCChina оголосила про припинення торгів з 30 вересня через жорстке регулювання. Як наслідок курс криптовалюти обвалився на 30% в порівнянні з рекордним курсом майже в $5000, досягнутим 2 вересня.

Незабаром після виступу Лі Ліхуя друга за розмірами біткойн-біржа ViaBTC в п’ятницю також заявила про закриття наприкінці вересня.

Курс біткойнов становить $ 3304.

 

Джерело: Reuters
Поділитися: