Компанія з Китаю створила перший повноекранний смартфон зі сканером відбитків пальців

146
o.aolcdn.com
Samsung намагався розмістити дактилоскопічний сенсор під дисплеєм в Galaxy S8 і Galaxy Note 8, але безуспішно

Китайський виробник смартфонів Vivo випустив перший у світі мобільний телефон зі сканером відбитків пальців під дисплеєм. Презентація повноекранної моделі V20 відбулася на виставці технологій СES 2018 у Лас-Вегасі.

Вбудований у новинку дактилоскопічний сенсор Clear ID сканує відбитки крізь темні проміжки між пікселями. Перевірка триває менше секунди, проте це довше, ніж на інших сучасних смартфонах. Інноваційний зчитувач розробила американська компанія Synaptics.

Переселення: один з трьох єдинорогів тепер народжується в Китаї

На думку Business Insider, розробка Vivo має великий потенціал у смартфон-індустрії у зв’язку з попитом на повноекранні гаджети і складністю оснащення телефону сканером обличчя (як в iPhone X). При цьому зчитувач Clear ID можна встановити лише на пристрої з OLED-дисплеєм.

Видання нагадує, що Samsung безуспішно намагався розмістити сенсор відбитків пальців під дисплеєм у смартфоні Galaxy S8 і планшеті Galaxy Note 8.

Раніше ми писали, що головні конкуренти Vivo на домашньому ринку – Huawei і Xiaomi – мають намір розпочати продажі смартфонів у США.

Нагадаємо також, що в Китаї електронні ID прив’язали до месенджера WeChat.

 

Джерело: Business Insider
Поділитися: